• GoHome Professional
jednosobni stan u zagrebu moderan 40 m2 - GoHome
  • jednosobni stan u zagrebu moderan 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan u zagrebu moderan 40 m2

  • Za upit "jednosobni stan u zagrebu moderan 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 269.999 €, 42,00 m2 cca 6430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, ŠPANSKO, NOVA GALERIJA, 43 m2 Ovaj moderan, luksuzno namješten i funkcionalan stan nalazi se u Novoj galeriji pored hotela Antunović. Stan se nalazi u novijoj zgradi izgrađenoj 2008., te je potpuno novo namješten; cijeli namještaj je po mjeri (veliki ugradbeni ormar....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 269.999 €, 42,00 m2 cca 6430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lijep moderan, luksuzno novo namješten i funkcionalan stan nalazi se u novoj galeriji pored hotela Antunović. Sastoji se od kupaonice s wc-om, kuhinje, dnevnog boravka i velike zatvorene loggie koja pruža predivan pogled na skoro cijeli Zagreb. Stan se nalazi u modernoj zgradi izgradenoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 144.900 €, 42,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji, funkcionalnog rasporeda s terasom. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i blagovaone s izlazom na terasu, spavaće sobe i kupaonice. Moderan dizajn i funkcionalnost - svaki stan osmišljen je kako bi pružio maksimalnu iskoristivost prostora,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 145.270 €, 39,80 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan zatvorene površine 38 m2 smješten u prizemlju.Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, terase te kupaonice.Uz stan je obavezna kupnja i spremišta te parkirnog mjesta.-----Projekt suvremene stambene novogradnje s liftom izvedene u....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 235.000 € na 240.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 40,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
22.03.2026 - 235.000 €
03.04.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Zagreba, ondje gdje se gradski ritam osjeća na svakom koraku, a sve je nadohvat ruke, smjestio se ovaj iznimno ugodan i moderno uređen stan površine 40 m². Nalazi se na prvom katu uredne i renovirane stambene zgrade, a stanu pripada i ostava u podrumu. Stan je osmišljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 147.825 €, 40,50 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan zatvorene površine 38 m2 smješten na 2. katu.Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, spavaće sobe te balkona.Uz stan je obavezna kupnja i spremišta te parkirnog mjesta.-----Projekt suvremene stambene novogradnje s liftom izvedene u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo moderan dvosoban stan u novogradnji, u zagrebačkom naselju Vukomerec. Stan se nalazi na trećem, ujedno i zadnjem katu izvrsno održavane zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, kupaonice i prostrane terase. Pripada....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 169.000 € na 175.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 175.000 €, 41,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 169.000 €
05.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno organiziran i održavan dvosoban stan od 41 m² na jednoj od najtraženijih mikrolokacija na Malešnici. Stan je idealan za mlade profesionalce, parove ili kao sigurna investicija za najam. UŠTEDA OD 5.000 €: Kupujete direktno od vlasnika ? nema agencijske provizije!....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 195.000 €, 39,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ugodan i funkcionalan dvosoban stan od 44 m² smješten na prvom katu moderne zgrade izgrađene 2022. godine u mirnom i sve popularnijem Vukomercu u Zagrebu. Stan je idealan za one koji traže kvalitetno i dugoročno rješenje, bilo za vlastito stanovanje ili kao pametnu investiciju.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 186.000 € na 176.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 176.000 €, 38,97 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 186.000 €
28.02.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan u blizini Borongajskog kampusa i City centra Est. Moderan dvosobni stan površine 39 m², smješten na trećem katu kvalitetno izgrađene i održavane trokatnice izgrađene 2008. godine, u mirnom dijelu naselja Vukomerec, unutar gradske četvrti Peščenica - Žitnjak (zgrada je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u zagrebu moderan 40 m2 (31)
  • jednosobni stan u zagrebu 40 m2 (64)
  • jednosobni stan u zagrebu moderan (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!