- jednosobni stan Maslina ZADAR

  • Za upit "jednosobni stan maslina zadar" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Maslina, 405.695 €, 124,15 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zgrade se grade na parceli od površine 2250 m2, koja se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Udaljena je 15 min hoda do centra ( Poluotoka ). Sadržaj: - Lift iz garaže - Klimatizacija svih prostorija - Salamader PVC 7-komorna stolarija - Visokokvalitetna keramika i parket....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 326.000 €, 94,74 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI - Krovna terasa - Stan 9 Novogradnja - Dvosoban stan na drugom katu zgrade, spremište u podrumu, dva garazna parkirna mjesta. Planirani završetak izgradnje je u travnju 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 229.000 €, 50,60 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Melada | Moderan jednosoban stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je lijepo uređen jednosoban stan smješten na 6. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom, u traženom dijelu Zadra ? naselje Melada. Ova nekretnina idealan je izbor za stanovanje, dugoročni najam ili investiciju,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 486.765 €, 108,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Diklo , na prodaju je luksuzan trosoban stan na 1. katu zgrade. Na mirnoj lokacijiu Diklu u izgradnji su 3 luksuzne vile sa pogledom na more i otoke, te plantaže maslina. Dvije zgrade sa po 4 stambene jedinice i jedna sa tri stambene jedinice. Svi stanovi su projektirani sa....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 271.670 €, 69,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je moderan 2,5-sobni stan (2S+DB) u Zadru, smješten u atraktivnom području Maslina. Stan se prostire na 69.66 m2 i nalazi se na šestom katu zgrade koja ima ukupno šest katova, izgrađene 2025. godine. Ovaj stan nudi udoban i funkcionalan životni prostor s orijentacijom prema....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 295.000 €, 85,10 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 85m2 se nalazi na Meladi, izvrsnoj lokaciji sa svim potrebnim sadržajima za življenje. Stan je na petom katu zgrade koja ima lift, a sastoji se od tri spavaće sobe, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na terasu površine oko 9 m2. tu....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 246.925 € na 252.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 252.000 €, 77,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 246.925 €
20.03.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran trosobni stan površine 77 m2, smješten na četvrtom katu u središtu naselja Maslina u Zadru. Ova nekretnina nudi iznimnu kombinaciju funkcionalnosti i atraktivne lokacije, čineći je primamljivim izborom za obitelji, ali i investitore koji traže pouzdanu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 395.000 €, 124,15 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 275.000 €, 71,74 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se se dvosoban stan na drugom katu zgrade koji se sastoji od dnevnog boravka površine 16 m2, spavaće sobe površine 10,23m2, dječje spavaće sobe površine 11,71 m2, kuhinje i blagovaone površine 11,67 m2, kupaonice površine 5,17 m2, hodnika površine 7,27 m2, male zatvorene lođe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan maslina zadar (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.