- jednosobni stan Diklo terasa

  • Za upit "jednosobni stan diklo terasa" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.624 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • vrt
    • 1.kat
    • pogled na more
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zadar ? Diklo, jednosoban stan u prizemlju s uređenim vrtom i pogledom na more! U prodaji je atraktivan, potpuno renoviran jednosoban apartman smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i prestižnom dijelu Dikla, svega 150 metara od mora. Ova nekretnina spaja udobnost modernog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 209.480 €, 52,37 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! Luksuzna zgrada na odličnoj lokaciji u blizini mora, na parceli čest. 1218/1 k.o. Diklo, objekt u izgradnji. Stanovima na 1. i 2. katu pripadaju krovne terase s panoramskim pogledom na more! Zgrada ima lift! U samoj izgradnji koriste se vrhunski materijali. Fasada stiropor....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 381.961 €, 78,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzan jednosoban stan smješten u modernoj novogradnji u Diklu, Zadar. Lokacija: Diklo, Zadar Udaljenost od mora: 50 m Južna orijentacija Pogled na more Završetak izgradnje: Očekivani završetak do 1.7.2025. Površina: Neto korisna površina stana: 51,81 m² Ukupna neto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan diklo terasa'
381.961 €
381.961 €
  Stan, ZADAR, 381.961 €, 78,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien vam predstavlja luksuzni jednosobni stan na drugom katu sa velikom krovnom terasom u Zadru, predio Diklo, 50 metara udaljen od mora i prekrasnim pogledom na more. Diklo je poznata zadarska četvrt koja se proteže uz more, zapadno od centra grada. Popularna je zbog....