• GoHome Professional
jednosobni stan Šikići pala cijena - GoHome
  • jednosobni stan Šikići pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan Šikići pala cijena

  • Za upit "jednosobni stan šikići pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 174.000 € na 167.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 167.000 €, 57,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 174.000 €
27.03.2026 - 167.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam moderan stan u Puli, naselje Šikići, idealan za one koji traže mirnu i sunčanu lokaciju u blizini prirode. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten je na drugom katu novogradnje iz 2025. godine, a ukupna površina iznosi 57,96 m2. Stan se nalazi na vrhu dvoetažne zgrade,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 194.900 € na 189.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 194.900 €
07.03.2026 - 189.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 187.700 €
07.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 183.000 € na 176.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 176.000 €, 61,12 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 183.000 €
08.04.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT U ŠIKIĆIMA - VISOKOKVALITETNA GRADNJA Predstavljamo vam novi stambeni projekt u Šikićima koji se sastoji od četiri moderne zgrade. Ovaj projekt nudi savršen spoj udobnosti, kvalitete i izvrsne lokacije. Opis stana: Stan se nalazi na prvom katu i obuhvaća: Ulazni hodnik....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 171.000 € na 167.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 167.000 €, 57,96 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 171.000 €
08.04.2026 - 167.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT U ŠIKIĆIMA - VISOKOKVALITETNA GRADNJA Predstavljamo vam novi projekt koji se sastoji od četiri moderne zgrade smještene na atraktivnoj lokaciji u Šikićima. Ovaj projekt nudi savremene stanove koji su idealni za obiteljsku ili ljetnu upotrebu. Detalji o stanu: Stan se....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 160.000 € na 155.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 155.000 €, 51,03 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 160.000 €
08.04.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 183.000 € na 176.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 176.000 €, 61,12 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 183.000 €
08.04.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šikići pala cijena (17)
  • jednosobni stan šikići (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine