• GoHome Professional
jednosoban VINKOVCI porasla cijena - GoHome
  • jednosoban VINKOVCI porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosoban VINKOVCI porasla cijena

  • Za upit "jednosoban vinkovci porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 133.000 € na 142.851 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, 142.851 €, 57,37 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 131.377 €
22.01.2026 - 142.851 €
21.03.2026 - 133.000 €
29.04.2026 - 142.851 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ul. Ivana Kukuljevića Sakcinskog 20, 32100, Vinkovci Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 263.500 € na 270.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 263.500 €
18.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

U srcu Vinkovaca, u mirnoj ulici, smjestio se vrhunski četverosobni stan ukupne površine 101,73 m² u novogradnji energetskog razreda A. Prostrani dnevni boravak, orijentiran prema jugu, izlazi na sunčani balkon idealan za jutarnju kavu, dok drugi balkon uz spavaći trakt pruža intiman....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 330.000 € na 400.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, Centar, 400.000 €, 214,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.08.2025 - 330.000 €
05.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DOM KOJI IMA SVE ? PROSTRANOST, TOPLINU I LOKACIJU U KOJOJ SE UŽIVA! U jednoj od mirnijih i uređenih ulica u samom srcu Vinkovaca nalazi se kuća koja nudi puno više od kvadrata ? nudi osjećaj doma, sigurnosti i prostora za cijelu obitelj. Smještena na parceli od 705 m², s čak 214....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 221.000 € na 229.500 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 229.500 €, 85,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 221.000 €
04.05.2026 - 229.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada Zvonimirova u centru Vinkovci, svega 300 m od korza. Stan površine 85 m² nalaze se u zgradi vrhunske kvalitete gradnje. Glavne karakteristike: - AB konstrukcija ? skeletni sustav gradnje što osigurava vrhunsku stabilnost, trajnost i odličnu zvučnu izolaciju. - dizalica topline....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 2.000.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, 2.000.000 €, 558,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 1.500.000 €
18.05.2026 - 2.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vinkovci, Marinci, Ekskluzivna vila (558,64 m2) nalazi se na zemljištu površine (7270 m2.) Izgrađena je 2010. godine na parceli od 7 270 m2, a postoji i mogućnost proširenja istog za još 6 781 m2 što je idealna prilika za svakog investitora. Vila se sastoji od 3 etaže: podruma u kojem....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 133.644 € na 143.971 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 143.971 €, 57,82 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 133.644 €
29.04.2026 - 143.971 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 140.000 € na 150.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VINKOVCI, Centar, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 179.000 €
08.04.2026 - 140.000 €
25.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na centralnoj poziciji u gradu, na križanju glavnih ulica ? idealno za obiteljsku kuću, poslovni prostor ili investiciju. Nekretnina ima odličan pristup te je prilika za one koji žele kuću po svojoj mjeri ili adaptabilan poslovni prostor. Sastoji se od: ? stambeno-poslovnog....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 259.000 € na 310.800 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, VINKOVCI, Centar, 310.800 €, 1036,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 259.000 €
02.04.2026 - 310.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Vinkrađevinskovci - centar - građevinsko zemljište u samom centru grada. Uz rijeku Bosut. Površina zemljišta iznosi 1036 m2 . Pogodno za razne poslovne i stambene namjene. Mogućnost izgradnje stambene zgrade. Vinkovci - centar - građevinsko zemljište 1036 m2.

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 35.000 € na 40.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, VINKOVCI, 40.000 €, 1147,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem zemljište na lokaciji vikend naselje Nova Brana u okolici Vinkovaca Oko 100 metara od Bosuta, tik uz šetnicu koja se pruža do samoga grada. Zemljište je površine 1147 kvadratnih metara, vlasništvo 1/1 bez tereta. Na zemljištu se nalaze legalizirana garaža, temelj za vikendicu....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 150.000 € na 156.500 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 156.500 €, 57,94 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 150.000 €
05.05.2026 - 156.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna urbana zgrada u mirnoj ulici, a opet u blizini centra grada i svih potrebnih sadržaja za miran obiteljski život. Stan će biti opremljeni aluminijskom stolarijom sa troslojnim staklom punjenim plinom, fasada 15 cm, grijanje dizalice topline, keramika, parketi, protuprovalna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • vinkovci porasla cijena (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.