• GoHome Professional
jednosoban šibenik balkon 70 m2 - GoHome
  • jednosoban šibenik balkon 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosoban šibenik balkon 70 m2

  • Za upit "jednosoban šibenik balkon 70 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.411 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • 2.kat
    • novogradnja
    • s garažom
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 274.000 €, 71,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

BRODARICA EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, MODERAN JEDNOSOBAN STAN U PRIZEMLJU S TERASOM Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji pruža maksimalnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan površine 63,75 m2 u samom centru grada na odličnoj lokaciji. Stan odiše posebnom toplinom i prozračnošću ? obiluje prirodnim svjetlom zahvaljujući brojnim prozorima i otvorenom rasporedu prostorija. Na ulazu se nalazi hodnik idealan za pohranu stvari, s lijeve strane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 63,30 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, novogradnja, stambena zgrada s 5 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Moderno je uređena i opremljena visokokvalitetnom opremom: podno grijanje u kupaonicama, klima-uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosoban šibenik balkon 70 m2'
210.000 €
210.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me