• GoHome Professional
jazine zadar do 3200 eura/m2 - GoHome
  • jazine zadar do 3200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jazine zadar do 3200 eura/m2

  • Za upit "jazine zadar do 3200 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.694 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR - JAZINE 2, BLIZINA NOVOG LIDLA - prodaje se dvosoban djelomično namješteni stan na drugom katu ( od četri kata) stambene zgrade površine 67m2. Stan se sastoji od hodnika, dvije komforne spavaće sobe, kupaonice, toaleta, kuhinje s blagavaonicom te dnevnog boravka iz kojeg se....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 217.000 € na 205.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 205.000 €, 64,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 230.000 €
29.03.2026 - 217.000 €
14.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na odličnoj lokaciji ? Zadar, Ulica Ante Starčevića Na prodaju je funkcionalan stan za adaptaciju smješten u Zadru, u Ulici Ante Starčevića, ukupne površine 63,94 m². Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade iz 1979. godine koja posjeduje lift.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - JAZINE, ATRAKTIVAN STAN U PRIZEMLJU, 86 m2 NAMJEŠTEN + 141m2 OKUĆNICE S POGLEDOM NA VRT, UHODAN U TURISTIČKOM NAJMU! IMA KATEGORIZACIJU! 2 BALKONA! Prodaje se komforan, jako lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji Jazine, Zadar. Stan se prostire na 86 m² stambenog prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jazine zadar do 3200 eura/m2'
210.000 €
210.000 €
441.490 €
  Kuća, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena u atraktivnom dijelu Zadra, na Jazinama, u neposrednoj blizini Galerije. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život ? škole, vrtića, ambulante, trgovina i ostale infrastrukture dostupne....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj elegantni trosobni stan nalazi se na Prvom katu i nudi savršeni spoj udobnost, prostor za goste ili atraktivnu nekretninu koja se sastoji od trosobnog stana smještenog na Prvom katu, te poslovni prostor u Prizemlju. Prostor se može prenamijeniti u Garažu ili koristiti za poslovni....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 990.000 €, 786,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dio kuće s 3 stana (jedan je rohbau u potkrovlju) te velikim podrumom, spremištima i garažom. Objekt se nalazi u mirnoj ulici u naselju Jazine, nedaleko od City galerie. Stanovi su etažirani te posjeduju svoje priključke. Ukupna etažirana površina svega iznosi preko 786....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 558.000 €, 558,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, izvrsna pozicija!!! Zadar - Jazine OPIS NEKRETNINE: Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade. 16 m širine * 35 m dužine. Svi priključci uz parcelu. Izvrsna pozicija!! Blizina kolodvora, trgovinskih centara, plaže, škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 5.000.000 €, 5182,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Poslovna zgrada, Zadar-Centar, Zadar, 5182m2 PRODAJA, ZADAR, POSLOVNA ZGRADA S POMOĆNIM OBJEKTOM Prodaje se poslovna zgrada s pomoćnim objektom ukupne tlocrtne površine 5.182 m2 na parceli ukupne površine 10.843 m2. Sama parcela s objektima se nalazi z K2 zoni - poslovna....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ovo izuzetno atraktivno i rijetko građevinsko zemljište ukupne površine 530m2 sa starom kućom i poslovnim prostorom u širem centru grada Zadra. Parcela se nalazi na samo 100 metara od najpoznatije zadarske uvale - Jazine, od užeg centra grada udaljena je svega 1km, a isto....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bili Brig, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 530 m2 sa kućom za adaptaciju na TOP lokaciji u kvartu Jazine-Lipotica. Vlasništvo uredno. ID CODE: Z-B-705 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr www.madria.hr .