• GoHome Professional
jasenice park pala cijena Najnovije - GoHome
  • jasenice park pala cijena Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jasenice park pala cijena Najnovije

  • Za upit "jasenice park pala cijena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 100.000 € na 95.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JASENICE, 95.000 €, 678,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 100.000 €
25.02.2026 - 95.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, MASLENICA - Građevinsko zemljište s projektom 679 m2 Prodaje se građevinsko zemljište s prekrasnim pogledom na more u Maslenici pokraj Zadra. Zemljište ukupne površine 679 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Parcela ima pristupni put makadam s prilazom na asfaltiranu....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 120,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 349.000 €
25.02.2026 - 400.000 €
08.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ROVANJSKA, ZADAR - Kuća sa spektakularnim pogledom! Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 120 m, a nalazi se na uređenoj....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JASENICE, 347.000 €, 107,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 349.000 €
25.02.2026 - 400.000 €
11.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Za sve dodatne informacije i razgledavanje kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. ROVANJSKA - JASENICE - DVOJNA KUĆA S DVA STANA, BAZENOM I POGLEDOM NA MORE Predivna dvojna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 340.000 € na 320.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 320.000 €, 155,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 340.000 €
09.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Maslenici, udaljena svega 250 metara od mora, smještena u mirnom dijelu mjesta idealnom za obiteljski život ili turistički najam. Kuća se prostire na tri etaže i ima odličan raspored koji omogućava korištenje kao jedne cjeline ili više odvojenih stambenih jedinica.....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 107,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 349.000 €
25.02.2026 - 400.000 €
10.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.900 € na 347.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 154,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 349.000 €
23.02.2026 - 399.900 €
09.05.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? moderna kuća s bazenom i pogledom na more i Velebit, Rovanjska U mirnom mjestu Rovanjska, nadomak Starigrada i Nacionalnog parka Paklenica, prodaje se prekrasna kuća idealna za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Nekretnina se sastoji od dvije potpuno....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 400.000 € na 347.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JASENICE, 347.000 €, 108,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 400.000 €
22.04.2026 - 347.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Rovanjskoj, nedaleko od Starigrada, savršena za obiteljski život, odmor ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dvije zasebne stambene jedinice ukupne površine 108 m², a nalazi se na uređenoj okućnici od 154 m² s bazenom i uređeno popločanom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JASENICE, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade sa ukupno 4 stana na području Maslenice, u potpunosti uređen i namješten, ukupne stambene površine 80 m2. Stan ima zaseban ulaz s vanjske strane, otvorenu terasu i predivan pogled na more. Sastoji se od tri spavaće sobe koje posjeduju....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 12.500 € na 9.500 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, JASENICE, 9.500 €, 270,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 12.500 €
23.04.2026 - 9.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Hitno ! Prodajemo povoljno zemljište u parku prirode Velebit, točnije Libinjska kosa, vlasnički list je uredan. na prvoj slici se vidi slika zemlje prema jugu . zemlja je ograđena suhozidom . Put od Modrića vodi skroz do zemlje može se običnim autom , redovito se kosi i uređuje .....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • jasenice park pala cijena (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more