• GoHome Professional
jadrija pala cijena do 3100 eura/m2 - GoHome
  • jadrija pala cijena do 3100 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jadrija pala cijena do 3100 eura/m2

  • Za upit "jadrija pala cijena do 3100 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.318 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  •  Po svojstvima
    • prvi red do mora
    • terasa
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 260.000 €, 113,51 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 550.000 € na 460.000 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, Jadrija, 460.000 €, 28137,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 550.000 €
02.04.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija, 1 red do mora, više poljoprivrednih zemljišta ukupne površine 28.137m2 m2. U 1. redu do mora smještena su tri zemljišta ukupne površine 20.117 m2 koji ne čine jednu cjelinu. U 2. redu do mora je zemljište površine 2.993 m2 i zadnja parcela je površine 5.027 m2 koja je udaljena....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 460.000 € na 399.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, 399.000 €, 28137,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 620.000 €
13.02.2026 - 560.000 €
22.02.2026 - 520.000 €
29.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 460.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija ? atraktivna lokacija, prvi red do mora. Prodaju se poljoprivredna zemljišta ukupne površine 28.137 m². U prvom redu do mora nalaze se tri odvojene parcele ukupne površine 20.117 m², koje ne čine jedinstvenu cjelinu. U drugom redu smještena je parcela površine 2.993 m², dok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jadrija pala cijena do 3100 eura/m2'
260.000 €
260.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 275.000 €
10.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,