- jadrija pala cijena

  • Za upit "jadrija pala cijena" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.918 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 460.000 € na 399.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, 399.000 €, 28137,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 620.000 €
13.02.2026 - 560.000 €
22.02.2026 - 520.000 €
29.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 460.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija ? atraktivna lokacija, prvi red do mora. Prodaju se poljoprivredna zemljišta ukupne površine 28.137 m². U prvom redu do mora nalaze se tri odvojene parcele ukupne površine 20.117 m², koje ne čine jedinstvenu cjelinu. U drugom redu smještena je parcela površine 2.993 m², dok....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 360.000 €
24.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija - na prodaju je stan u prizemlju na samo 50 metara od mora! Stan se nalazi u prizemlju kuće koja ima ukupno dva stana. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje i dnevnog boravka te sobe i kupaonice, ukupne površine 35,45 m2, uz to stanu pripada velika zatvorena nadstrešnica 47m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jadrija pala cijena'
260.000 €
399.000 €
345.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 260.000 €, 113,51 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji .

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 920.000 € na 830.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 830.000 €, 125,00 m2 cca 6640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 920.000 €
26.03.2026 - 830.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno seosko imanje u blizini Šibenika ? mir, privatnost i bezbroj mogućnosti Ovo lijepo seosko imanje nalazi se samo nekoliko minuta vožnje od Šibenika. Smješteno je dovoljno daleko da osigura potpuni mir i privatnost, a opet dovoljno blizu grada kako bi svi potrebni sadržaji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 82,45 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 360.000 €
28.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

JADRIJA ? OPUŠTAJUĆI STAN U DVOJNOJ KUĆI, SAMO 70 M OD PLAŽE! Prodaje se stan smješten u dvojnoj kući u mirnom dijelu Jadrije, idealan za odmor, život ili turistički najam. Objekt je izgrađen 2007. godine, a renoviran 2018., što jamči moderan standard, kvalitetu i dugotrajnost. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 340.000 €, 83,48 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 350.000 €
25.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija je popularno naselje smješteno između Šibenika i Vodica. Idealno za obitelji i one koji traže odmor u prirodi uz cvrkut ptica i borovih šuma. Poznata je po bistrom moru i svojim prirodnim plažama (pješčane, šljunčane, blizina divljih plaža i pecališta na rubovima). Idealna....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 83,48 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 360.000 €
26.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Simpatična prizemnica u mirnom dijelu gradskog kupališta Jadrija, smještena svega 70ak metara od mora. Radi se o dvojnom objektu ukupne površine 83,48 m². Zatvoreni stambeni dio (35,45 m2) sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog prostora u otvorenom konceptu, jedne spavaće sobe....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 550.000 € na 460.000 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŠIBENIK, Jadrija, 460.000 €, 28137,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 550.000 €
02.04.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija, 1 red do mora, više poljoprivrednih zemljišta ukupne površine 28.137m2 m2. U 1. redu do mora smještena su tri zemljišta ukupne površine 20.117 m2 koji ne čine jednu cjelinu. U 2. redu do mora je zemljište površine 2.993 m2 i zadnja parcela je površine 5.027 m2 koja je udaljena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!