- indomio što veće

  • Za upit "indomio što veće" pronađeno 129 481 nekretnina - prosječna cijena 2.375 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1182 nekretnina za upit indomio što veće Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MARIJA BISTRICA, 490.000 €, 34000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja jedinstveno ,bajkovito imanje koje se nalazi 3 km od centra Marije Bistrice, na potpunoj osami na vrhu brežuljka okruženog šumom površine 34 000 m2. Imanje je jedinstevno po svojoj geografskoj poziciji i veličini te mu to pruža razvoj u više smjerova,kako....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 509.000 €, 33943,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se velika šuma od 33.943 m2 u Šotoventu, udaljena oko 600 metara od mora i oko 1000 metara od najbližeg naselja. Do zemljišta vodi makadam dovoljno širok kako bi se moglo proći autom. ID CODE: M-312 Franco Milohnić Agent s licencom Mob: +385917543573 Tel: +38551222353 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 4.405.050 €, 33885,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Zemljište gospodarske namjene 33.885 m Grad Pula jedan je od najvažnijih gospodarskih i turističkih središta na Jadranu, poznat po razvijenoj infrastrukturi, odličnoj prometnoj povezanosti te kontinuiranom rastu poslovnih i investicijskih projekata. Blizina autoceste,....

 
 
 
  Zemljište, PLITVICE, 495.000 €, 33875,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je zemljište u blizini nacionalnog parka Plitvička jezera na cca 10 km udaljenosti, a površine 33875 m. Jedan dio od cca 1600 m je građevinski sa ucrtanim objektima od prije. Ostale čestice su u zelenom. Krajolik je bajkovit. Preko terena prolazi potok. Većim dijelom je....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, 677.000 €, 33850,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Agencija La Mar u svojoj ponudi predstavlja zemljište površine 33850 m2 u Vinkovcima. Zemljište je udaljeno od središta grada 2 km, bolnice 1 km. Parcela ima pristup s ulice Vladimira Gortana. Pravilnog je oblika omeđena ulicom V. Gortana, željeznikom prugom Zagreb ? Tovarnik i poljima.....

 
 
 
  Zemljište, ŽBANDAJ, 270.000 €, 33835,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

REMAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja-Istra, Poreč, Žbandaj-veliko poljoprivredno zemljište s ucrtanim putom. Velika prednost ovog zemljišta je što se do njega dolazi ucrtanim javnim putem u vlasništvu Republike Hrvatska, što je rijedak slučaj. Osim toga prednost je što....

 
 
 
  Zemljište, ŽBANDAJ, 270.000 €, 33835,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 33.835 m², smješteno svega 8 kilometara od Poreča i mora. Parcela je idealna za razne poljoprivredne namjene, sadnju maslina, vinograda, voćnjaka ili druge kultivacije. Do zemljišta vodi uređeni javni pristupni put širine 5 metara,....

 
 
 
  Zemljište, TUHELJ, 180.000 €, 33823,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Tuhelj: zemljište na prodaju Opis: - 12 katastarskih čestica koje većim dijelom čine cjelinu ukupne površine 33.823 m² - u zoni gradnje M je površina od 21.306 m² - ostale čestice su šume - lokacija: Lipnica Zagorska (Tuheljske Toplice - Tuhelj u smjeru Desinića) - na jednoj čestici....

 
 
 
  Zemljište, NOVALJA, 338.120 €, 33812,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

MOGUĆNOST GRADNJE NA O.P.G. Prodaje se poljoprivredno zemljište u Novalji, predio Škuncini stani, ukupne veličine 33.812m2. Zemljište je pravokutnog oblika, dimenzije 60m x 620m (širina-dužina). Moguća je izgradnja 3 objekta maksimalne tlocrtne veličine 399m2 (130m2 tlocrtno za svaki).....

 
 
 
  Zemljište, NOVALJA, 338.120 €, 33811,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se veliko poljoprivredno zemljište površine 33,811m2 u Škuncinim stanima pored Novalje. Zemljište se nalazi na cesti Novalja - Lun, i proteže od glavne ceste do mora. Gradnja je moguća sukladno zakonu o OPG-ovima. Više informacija na upit. ID KOD AGENCIJE: 300411003-1890 RE/MAX....

 
 
 
 
+31%

Promjena cijene sa 180.000 € na 236.418 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KLINČA SELA, 236.418 €, 33774,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 180.000 €
06.05.2026 - 236.418 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja atraktivno zemljište dijelom građevinske namjene, na odličnoj lokaciji. Zemljište je pravilnog oblika s laganom kosinom. Posjedujemo lokacijsku informaciju, te su dodatne informacije dostupne na upit. Od infrastrukture do terena imamo vodu,....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBOR, 250.000 €, 33704,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 13491 Samobor Zemljište površine 33.704m2 od čega površina građevinskog zemljišta iznosi 1.395m2, dok je ostatak u negrađevnoj zoni. Na slikama je građevinska površina na cjelini iscrtana plavom bojom. Mogućnosti izgradnje: Dimenzije izgradenosti građevnih čestica....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBOR, 320.000 €, 33704,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište površine 33.704 m2 od čega je 1.395 m2 građevinsko, a preostala površina je poljoprivredno zemljište i šuma. Smješteno je na predjelu Vrhovčak, udaljeno četiri kilometra od centra Samobora. ID CODE: 426 .

 
 
 
  Zemljište, KORČULA, 3.200.000 €, 33672,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Investicijska Prilika u Rajskom Kutku na Otoku Korčuli Predstavljamo zemljište s nevjerojatnim potencijalom za razvoj ugostiteljskih objekata, smješteno u idiličnoj uvali Žitna na južnoj strani prekrasnog otoka Korčule. Ovo zemljište obuhvaća površinu od 26.670m2, označeno kao T2....

 
 
 
  Zemljište, LEKENIK, 50.000 €, 33625,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište-šuma na prodaju. Ukupna veličina 33625 m2, smještena blizu asfaltiranog puta. 10 minuta od autoceste Zagreb-Sisak. Tražena cijena 1,5 eur/m2. Zamjena moguća. .

 
 
 
  Zemljište, LOBORIKA, 3.662.000 €, 33613,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, MARČANA - Prostrano zemljište turističke namjene Marčana je općina na jugoistoku istarskog poluotoka. Nalazi se oko 12 km sjeveroistočno od Pule, najvećeg grada u Istri. Poznata je kao destinacija mora, odmora, vina i maslinova ulja. To je kulturno bogato naselje s kristalno....

 
 
 
  Zemljište, JOSIPDOL, 59.000 €, 33518,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo atraktivno poljoprivredno zemljište koje se sastoji od tri parcele: Oranica ? 26.322 m² Plodno tlo idealno za poljoprivrednu proizvodnju. Zemljište se nalazi u jednom komadu, što ga čini pogodnim za razne vrste uzgoja ili sadnje. Suvlasnički dio oranice ? 4.167,50 m²....

 
 
 
  Zemljište, NOVALJA, 1.650.000 €, 33500,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Novalja, prodaje se građevinsko zemljište od 33.500 m2. . U građevinskoj zoni je 8.000 m2. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 10 m udaljeno od mora, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan odmor!! . Dokumentacija uredna. .

 
 
 
  Zemljište, VRBOVSKO, 105.000 €, 33396,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

GORSKI KOTAR, VRBOVSKO- Zemljište s potencijalom Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 33.396 m, smještenog u mirnom i prirodno bogatom okruženju Drage Lukovdolske. Zemljište se sastoji od više parcela, što omogućuje fleksibilnost pri kupnji moguće je kupiti....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 205.000 €, 33374,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Agencija Vero Krk Vam nudi lijepo i atraktivno poljoprivredno zemljište (u naravi šuma) u regiji Otok Krk. Zemljište se nalazi u okolici mjesta Krk područje Vrha, na zelenoj lokaciji bez gradske buke. Ta poljoprivredna parcela zauzima ukupnu površinu od 33374 m2. Sa zemljišta nema....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 35.000 €, 33369,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

15 PARCELA POLJOPRIVREDNOG ZEMLJISTA U OKOLICI BELEJA, PRODAJU SE SVE ZAJEDNO. .

 
 
 
  Zemljište, RAVNA GORA, 99.000 €, 33352,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U predivnom predjelu šume i livada nalazi se ovaj teren.Do terena vodi cesta no makadam.U blizini terena nalaze se vikend objekti, te samim time dokazuje o ljepoti krajolika. ID CODE: 300431053-829 Habitator nekretnine d.o.o. Tel: +385 51 499 800 E-mail: info@remax-centar.hr remax-centarnekretnina.com....

 
 
 
  Zemljište, KLINČA SELA, 66.546 €, 33273,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Predmetna parcela površine je 33.273 m2 i nalazi se na ravnom terenu nedaleko mjesta Kupinec. Neposredan pristup na parcelu osiguran je s tri strane preko makadamskog puta, a do asfaltirane ceste je svega cca 150 m. Parcela je zbog svoje veličine i oblika pogodna za različite oblike....

 
 
 
  Zemljište, ŽMINJ, 350.000 €, 33208,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Žminj, Veliko imanje sa ucrtanim objektom U srcu netaknute prirode, na prodaju je izuzetno zemljište površine 33,200 kvadrata, koje će oduševiti ljubitelje ljepote i mira. Ovo jedinstveno imanje obuhvaća raznolike prirodne elemente ? dio pod bujnom šumom, dio prekrasne livade te dio....

 
 
 
  Zemljište, BALE, 199.000 €, 33177,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Bale, prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne veličine 33177m2 na kojem je moguće po prostornom planu općine eksploatirati kamen. Vlasništvo čisto!! .

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 413.000 €, 33173,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

REMAX centar nekretnina nudi ekskluzivnu prodaju zemljišta povezanog u cjelinu od 33.173m2. Zemljište se prostire na više k.č. koje su međusobno povezane. Zemljište ima asfaltni pristupni put i smješteno je na proplanku, te u dolini sa izvorom pitke vode, okupano suncem i pogledom....

 
 
 
  Zemljište, KUTINA, 2.348.550 €, 33165,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUTINA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 33.165m2 SA IDEJNIM PROJEKTOM ZA NASELJE Prodaje se građevinska parcela stambene namjene sa idejnim projektom za manje naselje u neposrednoj blizini centra Kutine. Zemljište je u pješačkoj blizini škole, vrtića, dućana te javnog prijevoza. Projekt....

 
 
 
  Zemljište, SALI, 662.400 €, 33120,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Telašćica, prodaje se poljoprivredno zemljište od 33120 m2. . Zemljište se nalazi unutar zone šuma posebne namjene Š3, pravilnog oblika dimenzija cca. 78m x 430m, prilazni put. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA OTVOREN POGLED NA MORE!!! . Na navedenoj lokaciji se može imati sljedeći....

 
 
 
  Zemljište, SALI, 662.400 €, 33120,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište na Dugom Otoku dio Telašćica, na samom ulazu u nacionalni park Kornati. Zemljište je pravilnog oblika površine 33120m2. Na dijelu zemljišta moguća izgradnja do 300m2 nadzemno i 300m2 podzemno. Za sve detalje slobodno se obratite na 0981754919 .

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 110.000 €, 33113,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Karlovcu, nalazi se na dvije katastarske čestice, sveukupne površine 3.313 m2. Zemljište se nalazi na idealnoj lokaciji za gradnju obiteljske kuće. Idealnog oblika. Nalazi se na dva pristupna puta, pa se može kupiti i pola zemljišta. Na zemljištu....