• GoHome Professional
grohote pala cijena do 160 m2 - GoHome
  • grohote pala cijena do 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grohote pala cijena do 160 m2

  • Za upit "grohote pala cijena do 160 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 2.832 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-23%

Promjena cijene sa 195.000 € na 150.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 195.000 €
06.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Autohtona Kamena Kuća Zaštićena Baština - Grohote, Otok Šolta Posjedujte komad povijesti na čarobnom otoku Šolti! Ova autohtona kamena kuća koja je i zaštićena kulturna baština, nudi jedinstvenu priliku za život u autentičnoj sredini s nepresušenom vrijednošću. Potpuno renovirana....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GROHOTE, 130.000 €, 35,18 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 150.000 €
30.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se legalizirani kameni objekt površine cca 35 m² na zemljištu od cca 3132 m², smješten u mirnom okruženju maslinika, svega nekoliko minuta vožnje od centra Grohota. Osnovne značajke: Legaliziran objekt s mogućnošću proširenja stambenog dijela Priključak vode PLAĆEN (potrebno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 590.000 € na 550.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GROHOTE, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 590.000 €
21.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK ŠOLTA - Prekrasna kamena kuća s pogledom na more Prodaje se prekrasna kamena kuća u mjestu Grohote na otoku Šolti pokraj Splita. Renovirana kuća s pogledom na more smještena je na manje od 100 m od prve plaže. Na parceli od 444 m2 izgrađena su dva objekta i jedna garaža. Glavna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr