• GoHome Professional
grohote 130 m2 - GoHome
  • grohote 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - grohote 130 m2

  • Za upit "grohote 130 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.248 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GROHOTE, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Grohote, prodaje se kamena kuća građena prije 1968. godine, temeljito obnovljena 2020. godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata ukupne površine od oko 60 m2, te konobe u suterenu površine od oko 60 m2. U prizemlju se nalazi dnevni dio i wc, dok se na katu nalazi spavaća soba i....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća tlocrtne površine 60m2 (prizemlje + kat) na otoku Šolti, u mjestu Grohote. U prizemlju se nalazi ulazno predsoblje sa stubištem koje vodi na kat, kupaonica te dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom. U prizemlju je ugrađen klima uređaj. Na katu su smještene....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 135.000 €, 140,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

1. NA PREKRASNOM OTOKU ŠOLTA, VEOMA BLIZU SPLITA, PRODAJEMO RIJETKU NEKRETNINU. KUĆA JE U NIZU ALI NA SAMOM KANTUNU. IMA DVIJE ETAŽE , POTKROVLJE NA KOJE SE IDE UNUTARNJIM STEPENICAMA. NA SVAKOM KATU DVIJE SOBE TE TERASA OD 24M2. ISPRED JE MALI DIO DVORA OD 12M2. STRUJA PROVEDENA,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'grohote 130 m2'
145.000 €
550.000 €
  Kuća, GROHOTE, 298.000 €, 120,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću na Šolti, mjesto Grohote. Kuća se sastoji od prizemlja i kata ukupne površine 120 m2. U prizemlju se nalazi dnevni dio i wc, dok se na katu nalaze spavaće sobe i kupaonica. Više informacija kao i razgledavanje nekretnine moguće je isključivo uz potpisani Ugovor o posredovanju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan