- grohote što veće terasa

  • Za upit "grohote što veće terasa" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.145 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GROHOTE, 840.000 €, 380,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Apartmanska kuća s bazenom i otvorenim pogledom na more smještena u mirnom mjestu, na 100m udaljenosti od mora na Šolti. Kuća stambene površine 380 m2 izgrađena je na zemljištu od 398 m2 te se prostire na prizemlje i dva kata. U prizemlju se nalaze dva apartmana površine 60 m2 te....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 2.000.000 €, 320,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U masliničkom okruženju smještena je luksuzna vila u fazi izgradnje na otoku Šolti. Dizajn je spoj mediteranskog i modernog stila. Sastoji se od 320 m2 stambene površine kroz 2 etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, blagavaonica, kuhinja, toalet i ostava. Na prvom katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 2.000.000 €, 270,00 m2 cca 7410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna vila, smještena na prekrasnom otoku Šolti, na vrhu brda s panoramskim pogledom na Split i otok Brač. Vila nudi 270 m² unutarnjeg prostora i prostire se na 1.800 m² pažljivo uređenog vanjskog prostora, čime pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i prirodnog okruženja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'grohote što veće terasa'
1.500.000 €
1.200.000 €
420.000 €
  Kuća, GROHOTE, 900.000 €, 260,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća s bazenom drugi red od mora u mirnom mjestu na otoku Šolti s prekrasnim pogledom na more od kojeg je udaljena samo 30 m. Nekretnina je okružena prekrasnom mediteranskom prirodom te je idealno mjesto za odmor i opuštanje. Kuća se sastoji od 2 etaže stambene površine....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 250.000 €, 188,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju renoviranu kamenu kuću sa velikom terasom i susjedno zemljšte sa ishodovanom građevinskom dozvolom na otoku Šolti, mjesto Grohote LOKACIJA Renovirana kamena kuća i zemljište se nalaze u mjestu Grohote na otoku Šolti. Grohote....

 
 
 
  Apartman, GROHOTE, 400.000 €, 176,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasni apartmani na smješteni u malom mjestu na zapadnom dijelu otoka Šolte. Apartmani imaju pogled na more, udaljenost od mora i plaže je 100 m, te su kompletno renovirani 2011 g. Mirno okruženje, povezanost s kopnom, prekrasan pogled na more, okružen maslinikom. Dva privatna....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 135.000 €, 140,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

1. NA PREKRASNOM OTOKU ŠOLTA, VEOMA BLIZU SPLITA, PRODAJEMO RIJETKU NEKRETNINU. KUĆA JE U NIZU ALI NA SAMOM KANTUNU. IMA DVIJE ETAŽE , POTKROVLJE NA KOJE SE IDE UNUTARNJIM STEPENICAMA. NA SVAKOM KATU DVIJE SOBE TE TERASA OD 24M2. ISPRED JE MALI DIO DVORA OD 12M2. STRUJA PROVEDENA,....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 145.000 €, 140,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji autentične dalmatinske kamene kuće smještene u samom srcu Grohota, najvećeg i najstarijeg naselja na otoku Šolti! Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj tradicionalnog dalmatinskog šarma i moderne udobnosti, smještena na jedinstvenoj lokaciji koja omogućava....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća tlocrtne površine 60m2 (prizemlje + kat) na otoku Šolti, u mjestu Grohote. U prizemlju se nalazi ulazno predsoblje sa stubištem koje vodi na kat, kupaonica te dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom. U prizemlju je ugrađen klima uređaj. Na katu su smještene....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 550.000 €, 120,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na zapadnoj obali Šolte prodaje se samostojeća kuća smještena na jednoj od najtraženijih lokacija otoka. U suterenu se nalazi prostrana konoba s kaminom, dodatno spremište i kupaonica. U prizemlju je smješten potpuno opremljen apartman koji uključuje kuhinju, blagovaonicu, dnevni....

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 195.000 € na 150.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 195.000 €
06.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Autohtona Kamena Kuća Zaštićena Baština - Grohote, Otok Šolta Posjedujte komad povijesti na čarobnom otoku Šolti! Ova autohtona kamena kuća koja je i zaštićena kulturna baština, nudi jedinstvenu priliku za život u autentičnoj sredini s nepresušenom vrijednošću. Potpuno renovirana....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 600.000 €, 100,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Obnovljena samostojeća kuća, 50 metara od mora, s lijepim pogledom na more i uvalu. Kuća se sastoji od podruma i 2 kata, na svakom katu je jedan apartman. U prizemlju se nalazi velika terasa s roštiljem, a gornji kat ima balkon. Svaki kat ima 2 balkona, 2 spavaće sobe, kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju renoviranu kamenu kuću sa velikom terasom na otoku Šolti, mjesto Grohote LOKACIJA Renovirana kamena kuća se nalazi u mjestu Grohote na otoku Šolti. Grohote su oduvijek najveće i najstarije otočko mjesto Šolte. Do danas,....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 85,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantna kamena kuća u nizu, renovirana, ukupne površine 85 m², s prostranom terasom od 40 m², od čega je 24 m² natkriveno, a 16 m² nenatkriveno. Kuća je spojena na vodovod i struju te je odmah useljiva. U suterenu se nalaze dvije uređene konobe koje se lako mogu prenamijeniti....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se objekt ? Grohote, otok Šolta (poslovno-stambeni prostor)Na prodaju je poslovno-stambeni objekt ukupne neto površine 101 m², smješten u mjestu Grohote na otoku Šolta.Upisana površina iznosi 85 m², dok je stvarna premjerena površina 101 m².Objekt nudi mogućnost kombinirane....

 
 
 
  Stan, GROHOTE, 201.068 €, 72,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Dvosoban komforan stan neto površine 68,39 m2, smješten u prizemlju stambene zgrade sa 6 stanova u izgradnji, u mjestu Grohote, na otoku Šolti, na mirnoj lokaciji idealnoj za život, cca 1,3 km od mora i plaže te isto toliko od trajektne luke. Planirani završetak....

 
 
 
  Stan, GROHOTE, 191.492 €, 68,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo manju kućicu s bazenom u centru Grohota na otoku Šolta. Kuća prizemnica i ima površinu cca 60m2 + terasa. Kuća se sastoji od dvije spavače sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonicom i kupatila. Parcela je cca 600m2, vrt, kamin, ljetna kuhinja i bazen. Pogodno je za turistički....

 
 
 
  Apartman, GROHOTE, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u Nečujmu, smješten u mirnom apartmanskom naselju, ukupne površine 35 m². Apartman se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice te terase s pripadajućim vrtom, što omogućuje boravak na otvorenom. Parking je dostupan u ulici pored apartmana. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantna kamena kuća u Grohotama, Šolta Autentična kamena kuća u srcu Šolte, nedaleko od mora U prekrasnom mjestu Grohote na otoku Šolti smještena je nedavno adaptirana kamena kućica u nizu, koja odiše autentičnim mediteranskim šarmom. Sastoji se od ulaznog prostora, blagavaonice....