• GoHome Professional
dvosobni stan vidikovac vrt 80 m2 - GoHome
  • dvosobni stan vidikovac vrt 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan vidikovac vrt 80 m2

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac vrt 80 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.421 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • 2.kat
    • parking
    • opremljen
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 81,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan vidikovac vrt 80 m2'
239.900 €
280.164 €
267.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 283.185 €, 80,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 80,91 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S3, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.500 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 301.105 €, 86,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 86,03 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 283.900 €, 86,03 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com