• GoHome Professional
dvosobni stan vidikovac vrt što veće 2.kat - GoHome
  • dvosobni stan vidikovac vrt što veće 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan vidikovac vrt što veće 2.kat

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac vrt što veće 2.kat" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.455 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 102,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan vidikovac vrt što veće 2.kat'
280.164 €
280.164 €
338.674 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 334.118 €, 98,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, atraktivna ponuda novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Na frekventnoj lokaciji s pogledom na more nalazi se ovaj projekt novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Zgrada ima podzemnu garažu sa spremištima, prizemlje, prvi i drugi kat te krovne terase koje pripadaju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.500 €, 86,03 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 81,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 80,91 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S3, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,85 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 214.000 €, 64,85 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji grada Zadra /na području Vidikovca. Radi se o projektu u izgradnji stambene zgrade koja se sastoji od ukupno 9 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici zgrade je uređeno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan