- dvosobni stan vidikovac park

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac park" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.226 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • dvorište
    • terasa
    • parking
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, dvosoban stan oznake S12 u novogradnji od 111 m2!!! U novom projektu stambene zgrade sa 18 stanova na tri kata sa liftom i garažom, ostavama stanara te krovnim terasama, prodaje se na trećem katu dvosoban stan oznake S12. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 334.118 €, 98,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, atraktivna ponuda novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Na frekventnoj lokaciji s pogledom na more nalazi se ovaj projekt novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Zgrada ima podzemnu garažu sa spremištima, prizemlje, prvi i drugi kat te krovne terase koje pripadaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan vidikovac park'
267.927 €
356.624 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 338.674 €, 99,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.870 €, 75,72 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 269.000 € na 267.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 107,50 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 276.046 €
02.04.2026 - 269.000 €
28.04.2026 - 267.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan S4 s lođom ? udoban i moderan način stanovanja! Useljenje predviđeno za jesen 2026.! Ovaj prostran i svijetao stan S4 smješten je na prvom spratu zgrade s liftom te nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i modernog dizajna. Stan je pažljivo raspoređen tako da je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!