• GoHome Professional
dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 moderan - GoHome
  • dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 moderan

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 moderan" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.490 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,13 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 89,13 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 moderan'
267.000 €
292.500 €
283.900 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 337.450 €, 102,26 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 320.000 €, 84,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i potpuno namješten dvosoban stan smješten u Zadru, predio Plovanija, u novijoj stambenoj zgradi iz 2020. godine. Nekretnina je smještena na mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život, dok dodatnu vrijednost ovom stanu daje prostrana....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan s krovnom terasom i pogledom na more ? 84,92 m2, potpuno namješten, 2 parkirna mjesta Prodaje se sunčan i moderno uređen dvosoban stan u zgradi iz 2022. godine, s prekrasnom krovnom terasom i pogledom na more. Stan je vrlo svijetao, funkcionalnog rasporeda te se prodaje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.900 €, 81,19 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,19 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan oznake S4, smješten na 1. katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu pripadaju dva....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.927 €, 81,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan