• GoHome Professional
dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 2.kat - GoHome
  • dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 2.kat

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 2.kat" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.486 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • 1.kat
    • opremljen
    • moderan
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 338.674 €, 99,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

IZVRSNA PONUDA NOVOGRADNJE Ova moderna stambena zgrada sadrži 11 stanova .Zgrada ima podzemnu garažu sa spremištima, prizemlje, prvi i drugi kat te krovne terase koje pripadaju stanovima na 2. katu. Zgrada je opremljena liftom!! Dvosoban stan S11 nalazi se na 2. katu zgrade sa pripadajućom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 338.674 €, 99,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - VIDIKOVAC, atraktivna ponuda novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Na frekventnoj lokaciji s pogledom na more nalazi se ovaj projekt novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Zgrada ima podzemnu garažu sa spremištima, prizemlje, prvi i drugi kat te krovne terase koje pripadaju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan vidikovac barem 90 m2 2.kat'
378.362 €
347.607 €
356.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 311.955 €, 89,13 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 89,13 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA TERASE....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 89,13 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 334.118 €, 98,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 357.910 €, 102,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 102,26 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.500 €, 86,03 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,19 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan oznake S4, smješten na 1. katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu pripadaju dva....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 296.192 €, 81,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan dvosoban stan u novogradnji na Vidikovcu. Ukupna površina stana iznosi 81,06 m2. Stan oznake S11 se nalazi na drugom katu stambene zgrade opremljene liftom (do 8 osoba) s ukupno 11 stambenih jedinica. Stan se sastoji od hodnika, garderobe, predsoblja dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com