• GoHome Professional
dvosobni stan vidikovac 3.kat - GoHome
  • dvosobni stan vidikovac 3.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan vidikovac 3.kat

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac 3.kat" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.160 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zadar, dvosobni stan u novogradnji u predijelu Vidikovac. Stan je smješten na trećem katu u modernom objektu sa 18 stambenih jedinica koji se protežu na tri etaže. Etaže su povezane liftom sa prizemljem u kojem su smještene garažna mjesta i ostave. Sastoji se od: ulaza(3,86 m2), dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? ZADAR, VIDIKOVAC - Prodaje se dvosoban stan S16 s krovnom terasom i garažom - 115 m² U atraktivnom dijelu grada Zadra ? Vidikovcu, modernoj stambenoj zgradi s liftom, prodaje se prostran dvosoban stan S6 na trećem katu. Zgrada sadrži ukupno 18 stanova, garažu, spremišta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? ZADAR, VIDIKOVAC - Prodaje se dvosoban stan S12 s krovnom terasom i garažom - 111 m² U atraktivnom dijelu grada Zadra ? Vidikovcu, modernoj stambenoj zgradi s liftom, prodaje se prostran dvosoban stan S12 na trećem katu. Zgrada sadrži ukupno 18 stanova, garažu, spremišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan vidikovac 3.kat'
356.000 €
356.000 €
356.624 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA ? ZADAR, VIDIKOVAC - Prodaje se dvosoban stan S14 s krovnom terasom i garažom - 115 m² U atraktivnom dijelu grada Zadra ? Vidikovcu, modernoj stambenoj zgradi s liftom, prodaje se prostran dvosoban stan S14 na trećem katu. Zgrada sadrži ukupno 18 stanova, garažu, spremišta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, VIDIKOVAC - PRILIKA! Atraktivan dvosoban stan (S16) 3. KAT - Stan S16 se sastoji od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, hodnika, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz koje se izlazi na lođu. Stanu pripada i ostava u podrumu zgrade (4,75 m2), a na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S 12 3 kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 115,04 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno osamnaest stanova izgrađene 2024 godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i lođe. . Nalazi se na dobroj lokaciji 1800 m....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, dvosobni stan u novogradnji u predijelu Vidikovac.Stan je smješten na trećem katu u modernom objektu sa 18 stambenih jedinica koji se protežu na tri etaže. Etaže su povezane liftom sa prizemljem u kojem su smještene garažna mjesta i ostave. Sastoji se od: - ulaza(3,06 m2),....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 111,25 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno osamnaest stanova izgrađene 2024 godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i lođe. . SA KROVNE TERASE SE PRUŽA POGLED NA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S12, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S16, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com