- dvosobni stan vidikovac

  • Za upit "dvosobni stan vidikovac" pronađeno 73 nekretnina - prosječna cijena 3.486 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.000 €, 77,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zadar,Bili brig iznimna prilika luksuznog dvosobnog stana smještenog u srcu Zadra, na traženoj lokaciji Bili brig. Ovaj elegantan stan, dio prestižne novogradnje čiji se završetak očekuje 2026. godine, nudi savršen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i iznimne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 350.000 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Bili Brig, iznimna prilika luksuznog dvosobnog penthousa smještenog u srcu Zadra, na traženoj lokaciji Bili Brig. Ovaj elegantan stan, dio prestižne novogradnje čiji se završetak očekuje 2026. godine, nudi savršen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i iznimne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.900 €, 81,19 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 261.800 €, 68,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.05.2025.,

www.indomio.hr

Skročini, mirna lokacija, u fazi gradnje je zgrada sa ukupno 4 stambene jedinice. Na prvom katu i na drugom katu su na prodaju po jedan jednosoban i jedan dvosoban stan. Dvosobni stanovi imaju ukuno 68 m2 sa pripadcima, te su na prodaju dva dvosobna stana, jedan na 1. katu i drugi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,91 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu povezanost sa svim važnim sadržajima. Raspored prostorija čine hodnik,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 207.500 €, 45,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasan dvosoban stan na 2. katu ? 45,19 m², Skročini, Zadar U prodaji je prekrasan i funkcionalan dvosoban stan smješten na drugom katu stambene zgrade u predivnom zadarskom kvartu Skročini, poznatom po modernim vilama i novim stambenim objektima. Stan se sastoji od: - hodnika....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 102,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan s krovnom terasom i pogledom na more ? 84,92 m2, potpuno namješten, 2 parkirna mjesta Prodaje se sunčan i moderno uređen dvosoban stan u zgradi iz 2022. godine, s prekrasnom krovnom terasom i pogledom na more. Stan je vrlo svijetao, funkcionalnog rasporeda te se prodaje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 338.674 €, 99,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR - VIDIKOVAC, atraktivna ponuda novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Na frekventnoj lokaciji s pogledom na more nalazi se ovaj projekt novogradnje sa 11 stambenih jedinica! Zgrada ima podzemnu garažu sa spremištima, prizemlje, prvi i drugi kat te krovne terase koje pripadaju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 450.000 €, 119,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan u manjoj i novoj stambenoj zgradi, dvosoban, s velikom krovnom terasom, Zadar (Plovanija). Zgrada ima šest stambenih jedinica, a izgrađena je 2023. god. Stan se nalazi na 2. (zadnjem) katu i sadrži: hodnik s velikim ugradbenim ormarom, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 390.000 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni Luksuzni Dvosoban Stan s Krovnom Terasom i Jacuzzijem Prodaje se atraktivan dvosoban stan smješten u potpuno novoj zgradi izgrađenoj 2023. godine. Ovaj ekskluzivni dom je potpuno namješten po mjeri s vrhunskim namještajem i opremom. Stan se sastoji od dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 334.118 €, 98,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S12, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 283.900 €, 86,03 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 238.000 €, 48,60 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - prodaje se potpuno opremljen i funkcionalan jednosobni stan u zgradi novije gradnje, smješten na izvrsnoj lokaciji idealnoj za udoban gradski život. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, ostave, potpuno opremljene kuhinje, kupaonice i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.870 €, 75,72 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 214.000 €, 64,85 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji grada Zadra /na području Vidikovca. Radi se o projektu u izgradnji stambene zgrade koja se sastoji od ukupno 9 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici zgrade je uređeno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 242.752 €, 75,86 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan stan s prostranom terasom i prekrasnim pogledom na Vidikovcu. Smješten na 1. katu moderne zgrade, ovaj elegantno uređen stan neto površine 75,86 m² pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i suvremenog načina života. Pametno osmišljen raspored obuhvaća ulazni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 337.450 €, 102,26 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna ponuda novih stanova u modernoj zgradi stambeno poslovne namjene na Vidikovcu! Zgrada je u izgradnji, a sadrži ukupno 18 stanova te nekoliko poslovnih prostora. Na prodaju je stan oznake S16, smješten na 3. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-73 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com