• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu terasa dvorište - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu terasa dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu terasa dvorište

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu terasa dvorište" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.930 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 45,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan smješten u suterenu stambene zgrade izgrađene 1920. godine, na izuzetnoj lokaciji u Zagrebu, u samom Donjem Gradu. Stan ima ukupnu stambenu površinu 44,90 m2 te je posljednji put renoviran 2021. godine, što ga čini funkcionalnim i spremnim za korištenje bez....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je šarmantan dvosoban stan u visokom potkrovlju manje stambene zgrade s ukupno dva stana, smješten u mirnom i zelenom dijelu Remeta, svega nekoliko minuta od centra grada. Zgrada je građena 1977. godine, a posljednja adaptacija izvedena je 2018. Dokumentacija je uredna (vlasnički....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 230.000 €, 65,47 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! DOKUMENTACIJA 1/1 | UPORABNA DOZVOLA | ETAŽIRANJE ZAVRŠENO Prodaje se dokumentacijski potpuno uredan stan u potkrovlju etažirane kuće sa svega dva stana. Ova nekretnina nudi intimu, obilje prirodnog svjetla i izvrsno iskorištene vanjske prostore, smještena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu terasa dvorište'
250.000 €
250.000 €
259.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 250.000 €, 71,73 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! DOKUMENTACIJA 1/1 | UPORABNA DOZVOLA | ETAŽIRANJE ZAVRŠENO Prodaje se dokumentacijski potpuno uredna nekretnina u prizemlju etažirane kuće sa svega dva stana. Idealna prilika za kupce koji traže sigurnost (mogućnost kredita), mir podsljemenske zone i vlastiti....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo dvosoban stan s terasom i dvorištem u stogom centru Zagreba. Stan se nalazi u suterenu, potpuno je renoviran, te spreman za useljenje. Orijentiran je na istok i zapad, a posjeduje i spremište. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i spavaće sobe, a sve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje ne moderno namješten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u centru. Svi sadržaji potrebni za život su u neposrednoj blizini, zbog čega je ovaj stan odlična investicija za dnevni i dugoročni najam. Stanu pripada i terasa koja ima izlaz na mirno dvorište. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 74,04 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 74 m² s garažom površine 64 m² u mirnom dijelu Ravnica. Stan se nalazi na prvom katu iznad prostrane garaže, koja predstavlja dodatni prostor značajne kvadrature. Upravo ta konfiguracija nekretnine daje velik potencijal ? moguće je prenamijeniti dio garaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 399.000 €, 112,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji iznad Gajnica, na blagom brežuljku u podnožju Medvednice, nalazi se prostran i svijetao stan površine 78 m². Ova nekretnina dio je manje stambene zgrade iz 2007. godine, a zahvaljujući vlastitom ulazu pruža osjećaj kuće i visoku razinu privatnosti. Izdvajamo natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Martinovka, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzni, dvosobni apartman od 55,00 m2 na 1. katu četverokatne stambene zgrade. Površina zatvorenog dijela apartmana iznosi 40,00 m2, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe, kuhinje i kupaonice. Apartmanu pripada i prostrana, no i intimna terasa od 15,00 m2. Visoki....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 295.000 €, 62,48 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ATRAKTIVAN stan u samom centru Zagreba , ( Draškovićeva ulica) na pet minuta hoda do Trga bana Jelačića. Površine 62,48 m2, zgrada nimalo ostećena u potresu. Unutarnje mirno dvorište. Open space dnevni boravak sa blagavaonom i kuhinjom, kupaonica sa wc-om, velika soba, terasa. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,90 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donje Svetice, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Donje Svetice), 41 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 41 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1968. godine, ima ukupno 2 kata te se nalazi u Ulici Donje Svetice. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,90 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 44,90 m² s terasom i spremištem u Palmotićevoj ulici, u samom centru Zagreba. Stan se nalazi u suterenu, ali je potpuno suh, bez vlage, s prirodnim svjetlom, orijentacije istok?zapad. Terasa gleda na mirno dvorište s travnjakom. Stan ima centralno plinsko grijanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 39,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u suterenu s pratećim prostorijama, smješten u mirnoj ulici u Maksimiru. Iako je u suterenu, stan ima iznenađujuće puno dnevnog svjetla zahvaljujući prozorima dimenzija 1×1 m, a pogledi su usmjereni prema dvorištu, što prostoru daje dodatnu mirnoću. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 252.000 € na 238.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 238.000 €, 130,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 252.000 €
20.05.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan dizajn, premium materijali i pažljivo osmišljen prostor čine ovaj stan dijelom posebnog projekta,prodajemo. NETTO površina stana iznosi 36.55 m2 + terasa 12.50 m2 + vrt 67 m2 i VPM* koji se odlikuje funkcionalnim rasporedom i optimalnim iskorištenjem prostora. Zgrada je građena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 310.000 €, 81,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosoban stan od 81 m² na drugom katu stambene zgrade u blizini Nove Branimirove. Stan pruža dobru orijentaciju ? okrenut je na sve četiri strane, što osigurava prirodno osvjetljenje tijekom cijelog dana. Raspored prostora uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu s WC-om.Iz....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 186.000 € na 176.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 176.000 €, 38,97 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 186.000 €
28.02.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan u blizini Borongajskog kampusa i City centra Est. Moderan dvosobni stan površine 39 m², smješten na trećem katu kvalitetno izgrađene i održavane trokatnice izgrađene 2008. godine, u mirnom dijelu naselja Vukomerec, unutar gradske četvrti Peščenica - Žitnjak (zgrada je....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 319.990 € na 299.990 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.990 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 319.990 €
22.05.2026 - 299.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Gornji grad - Medveščak: Jurkovićeva OPIS: Prodaje se moderan i kompletno renoviran stan u Jurkovićevoj ulici, jednoj od najljepših lokacija u centru Zagreba. Nekretnina je visokokvalitetno uređena kao prostrani ?open space? dvosobni stan, uz izvrsnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 255.000 €, 52,46 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i zelenom okruženju dvorišta, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Donjem gradu, prodaje se jedinstvena nekretnina koja obuhvaća dvije odvojene, etažirane stambene jedinice te novouređeno spremište u podrumu. Iako se nalazi svega nekoliko minuta od Trga bana Jelačića, HNK-a....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com