• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu suteren 50 m2 - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu suteren 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu suteren 50 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu suteren 50 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.782 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 244.844 €, 52,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Trešnjevka, NOVOGRADNJA, dvosoban stan u prizemlju koji se proteže na dvije etaže površine 52,35m2. Sastoji se od: - etaža: ulaznog hodnika i open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju - etaža: spavaće sobe i kupaonice s tušem i toaletom u suterenu Očekivani....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 125.000 € na 158.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Centar, 158.000 €, 50,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 125.000 €
24.05.2026 - 158.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvosobni stan u suterenu zgrade od 4 kata.Sastoji se od:hodnikadnevnog boravka sa blagovaonomkuhinjespavaće sobekupaoniceGrijanje: etažno plinskoKlima uređaj: DaStan je kompletno obnovljen i prodaje se namješten.Upisano je 23,14m2 a realno je 50m2 te nije moguće kupiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu suteren 50 m2'
269.000 €
269.000 €
165.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvosobni nstan u suterenu zgrade od 4 kata. Sastoji se od: hodnika dnevnog boravka sa blagovaonom kuhinje spavaće sobe kupaonice Grijanje:....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 115.000 € na 120.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 120.000 €, 50,32 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 120.000 €
11.04.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Britanskom trgu 50,32 m2. Sastoji se od dvije sobe (veća i manja), kuhinje, kupaonice i hodnika. Nalazi se u suterenu/podrumu stambene zgrade od 4 kata. Stanu pripada dvorište na koje gleda, a na koje se može izaći iz kuhinje i sobe, te spremište/šupa. U blizini....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dva potpuno novouređena i namještena prostora na odličnoj lokaciji u Trešnjevci, idealna prilika za investiciju. U ponudi su dva manja jednosobna prostora od 26 m² te jedan veći dvosoban stan od 51 m². Trenutno su u vlasničkom listu evidentirani kao poslovni prostori,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 48 m² u suterenu u Donjem gradu, nedaleko od Tvornice Kulture. Stan ima predsoblje, dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu i kupaonicu s WC-om. Stan ima izlaz na terasu / dvorište koje je zajedničko vlasniš suvlasnika i planirano je njegovo uredenje u sklopu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 203.999 €, 47,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno renoviran stan na izuzetno traženoj lokaciji kod Kvaternikov trg, u mirnoj slijepoj ulici (Kuhačeva ulica). Lokacija nudi savršen balans mira i urbane praktičnosti, s kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini te odličnom povezanošću s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Martinovka, 174.000 €, 53,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan veličine 53m2 na izuzetnoj lokaciji nasuprot Botaničkog vrta u Zagrebu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2-sobe (može se vrlo lako pretvoriti u 3-soban stan zbog veličine sobe od 25m2), kuhinje, WC-a i kupaonice te male ostave Stan se uz malu renovaciju može....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 259.000 €, 54,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB - TREŠNJEVKA ? SREDNJACI Srednjaci su zagrebačko gradsko naselje (kvart) na zapadnom dijelu grada između Zagrebačke avenije (sjever) i Horvaćanske ceste (jug), a zapadno od Knežije, odn. Selske ceste. Stan se nalazi u stambenoj kvalitetno građenoj zgradi NA PRVOM KATU osmerokatnice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more