• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu suteren 40 m2 - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu suteren 40 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu suteren 40 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu suteren 40 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.548 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 179.998 €, 42,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Šenoina ulica prodaje se dvosoban stan površine 42 m2 u suterenu uredne i održavane zgrade.Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice s wc-om, spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom te terase.Stan je u cijelosti adaptiran, opremljen i namješten te se kao takav i prodaje.Podovi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Maksimir, Petrova, novouređeni moderan dvosoban stan u suterenu održavane stambene zgrade (zelena naljepnica) bez lifta, 43,87m2. Sastoji se od ulaznog hodnika s ostavom i vešerajem, prostranog dnevnog boravka s kompletno opremljenom kuhinjom s blagovaonicom, velike spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 130.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 130.000 €, 42,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 120.000 €
02.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15944 Donji grad, blizina Križanićeve gimnazije i Doma HDLU (Džamija) Sladak, komforan, dvosoban stan, površine 42 m2 u suterenu zgrade koja je građena 1932.godine. Po vlasničkom listu stan je površine 41 m2. No stanu pripada i spremište površine 1m2. Stan je adaptiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu suteren 40 m2'
139.000 €
139.000 €
135.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 140.000 € na 135.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 135.000 €, 39,76 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 140.000 €
25.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan stambene površine 39,76 m2, u suterenu stambene zgrade, smještene u Radničkom dolu, Britanac. Sama zgrada nalazi se u neposrednoj blizini tržnice Britanac, u strogom centru grada. Tramvajska/autobusna zona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, odvojenog WC-a, kupaonice, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.999 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN ? PREČKO, 39 m² Prodaje se funkcionalan i svijetao jednoiposoban stan površine 39 m², smješten u mirnom i zelenom kvartu Prečko (Zagreb ? zapad). Stan se nalazi u urednoj zgradi s liftom i dobro održavanim stubištem. OSNOVNE INFORMACIJE: Lokacija: Prečko,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 39,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u suterenu s pratećim prostorijama, smješten u mirnoj ulici u Maksimiru. Iako je u suterenu, stan ima iznenađujuće puno dnevnog svjetla zahvaljujući prozorima dimenzija 1×1 m, a pogledi su usmjereni prema dvorištu, što prostoru daje dodatnu mirnoću. Stan je renoviran....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 129.000 € na 135.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 41,67 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.12.2025 - 129.000 €
05.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan ? 42 m2, Severinska ulica, Zagreb Prodaje se potpuno namješten i useljiv stan u mirnoj Severinskoj ulici, svega 80 m od tramvajske stanice Selska (linije 3, 9 i 12). Stan se prostire na prizemlju i suterenu, ukupne tlocrtne površine 50,39 m2. Raspored prostorija Prizemlje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 139.999 €, 42,83 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** STAN ZA PRODAJU ? IDEALNA PRILIKA ZA UREĐENJE I POVEĆANJE VRIJEDNOSTI Prodaje se stan odličnog potencijala za preuređenje, smješten na traženoj lokaciji na Trešnjevci, u neposrednoj blizini Slavonske avenije. Riječ je o nekretnini koja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 205.000 €, 42,89 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-soban stan u Vrapču (ulica Topolčica). Odlična mikrolokacija. Stan se nalazi u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini, u krugu od 50m, se nalaze svi sadržaji potrebni za kvalitetan život; trgovine, javni prijevoz, škola, igrališta, kafići Stan se nalazi u visokom prizemlju,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ovaj funkcionalan potpuno novouređen 2-soban stan veličine 43m2 u samom centru grada Zagreba na Trešnjevci u ulici Josipa Pasarića. Stan se nalazi u suterenu sa ulične strane dok je spavaća soba okrenuta prema dvorišnoj strani u čistom prizemlju. Veliki parking je dostupan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr