• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 4.kat - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 4.kat

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 4.kat" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.751 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 186.400 €, 54,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prodaju, površine 54 m2, smješten na posljednjem, četvrtom katu stambene zgrade izgrađene 2003. godine, nalazi se u mirnom dijelu Donje Dubrave. Ovaj 2 sobni stan (1S+DB) odlikuje se izuzetno sunčanom pozicijom i lijepim pogledom, što dodatno naglašava njegovu privlačnost.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb-Sopot-59m2,2S,kvalitetna gradnja Prodaje se dvosoban, komforan stan ( mogućnost dobivanje još jedne sobe ) na odličnoj lokaciji površine 59 m2 , na 4 katu u zgradi sa liftom. Stan je orijentiran na istočnu stranu sa lođom i pogledom na zelenilo .Nekretnina ima funkcionalan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 245.000 €
06.02.2026 - 230.000 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 61,43 m², smješten u Zagrebu, od čega je 59,06 m² stambenog prostora te 2,37 m² pripadajućeg spremišta. Stan se nalazi na zadnjem stambenom katu (4. kat) uredno održavane zgrade s ukupno pet katova, dok se spremište nalazi kat iznad stana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu do 3900 eura/m2 4.kat'
220.000 €
220.000 €
235.000 €
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, REMETINEC, 51 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2 i nalazi se na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1966. godine te ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 58 m² smješten na Ilici, na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i loggie, pružajući funkcionalan raspored idealan za ugodan život. Stan je renoviran prije osam godina, uključujući....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 137.000 €, 34,37 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² u naselju Borongaj, na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji, stan se nalazi na 4 katu bez lifta. Ovaj funkcionalan i ugodan stan sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka -odvojene kuhinje s blagovaonicom -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 175.000 € na 168.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 168.000 €, 51,27 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostran dvosoban stan idealnog rasporeda u Remetincu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Arene, blizu svih bitnih sadržaja, idealan za obitelj ili investiciju. - Osnovne značajke: - Površina: 51 m² - Dvosoban: dvije prostrane sobe, hodnik, blagovaona/kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 209.000 € na 200.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 209.000 €
22.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvosobni stan na četvrtom katu zgrade od pet katova, bez lifta.Sastoji se od:Ulaznog hodnikaDnevnog boravkaKuhinje s blagavaonicomOdvojene spavaće sobeKupaonice s wc-omOstaveLoggieGrijanje: etažno plinskoStan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život.Vlasništvo....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 209.000 € na 200.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
24.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvosobni stan na četvrtom katu zgrade od pet katova, bez lifta. Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevnog boravka Kuhinje s blagavaonicom Odvojene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 270.600 €, 66,30 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prodaju, površine 66,3 m2, smješten je na četvrtom katu stambene zgrade u atraktivnom dijelu Trnja, Vrbik. Ovaj 2-sobni stan izdvaja se funkcionalnom površinom i izvrsnom lokacijom koja omogućuje brz pristup svim važnijim sadržajima grada. Stan obuhvaća balkon koji pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 53,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 2soban stan s loggiom na 4.katu zgrade s liftom. Stan je izrazito svijetao radi svoje južne orijentacije. Opremljen je klimom i protuprovalnim vratima. PVC stolarija. Stan se prodaje namješten. Zgrada se nalazi u blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more