• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu atraktivno što manje - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu atraktivno što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu atraktivno što manje

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu atraktivno što manje" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 4.359 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • zamjena
    • roh-bau
    • zagrebačka ulica
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trnje, 165.000 €, 34,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15868 Trnje Novouređen, u potpunosti adaptiran dvosoban stan površine 34 m2 u prizemlju zgrade izgrađene 1936 godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika (2,29 m2), dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje (18,59 m2), spavaće sobe (9,54 m2) i kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 159.000 €, 34,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u kvartu Gajnice površine 34 m2. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade s liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s hodnikom, spavaće sobe i kupaonice. Grijanje je na gradsku toplanu. Stan je odlična investicija jer u njemu trenutno žive strane radnice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 175.000 €, 38,77 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 15869 Trnje Novouređen, u potpunosti adaptiran dvosoban stan površine 34 m2 na 1. katu zgrade bez lifta izgrađene 1936 godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika (3,46 m2), dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje (22,37 m2), spavaće sobe (9,41 m2), kupaonice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu atraktivno što manje'
219.000 €
220.000 €
170.000 €
  Stan, ZAGREB, Trnje, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ovaj funkcionalan potpuno novouređen 2-soban stan veličine 43m2 u samom centru grada Zagreba na Trešnjevci u ulici Josipa Pasarića. Stan se nalazi u suterenu sa ulične strane dok je spavaća soba okrenuta prema dvorišnoj strani u čistom prizemlju. Veliki parking je dostupan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 44,90 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan smješten u suterenu stambene zgrade izgrađene 1920. godine, na izuzetnoj lokaciji u Zagrebu, u samom Donjem Gradu. Stan ima ukupnu stambenu površinu 44,90 m2 te je posljednji put renoviran 2021. godine, što ga čini funkcionalnim i spremnim za korištenje bez....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 45,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.000 € na 205.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 46,50 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 46,50 m² smješten u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Maksimir u Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice, odvojenog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te spavaće sobe, a pripada mu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 235.000 €, 47,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, 2-SOBAN STAN, LANIŠTE (PORED ARENA CENTRA), JARUŠČICA, 47 m2 PRODAJA, 2-SOBAN STAN, LANIŠTE (PORED ARENA CENTRA), JARUŠČICA, 47 m2 Svijetao, ugodan i funkcionalan 2-soban stan na međukatu 3/4 (od ukupno 8 katova) u odlično održavanoj zgradi s liftom na vrlo atraktivnoj i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 218.000 €, 48,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažan stan u najstrožem centru grada, ukupne površine 48 m² (39 m² + 9 m² galerija), smješten u visokom prizemlju zgrade, u mirnijem dijelu bez buke. Stan je renoviran 2018. godine te je vrlo funkcionalno organiziran. Na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 48,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, Fallerovo šetalište, atraktivna lokacija. Prodaje se komforan, svijetao i potpuno namješten 2s stan od 48m2 na III katu kvalitetne stambene zgrade građene 90ih. Stan se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka i blagovaone, kuhinje, balkona s pogledom na zelenilo i okoliš,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 221.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 221.000 €, 50,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 215.000 €
18.03.2026 - 221.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 1.5 sobni stan u samom centru grada!!!! a prodaju je funkcionalan i svijetao 1.5 sobni stan smješten u samom centru grada, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, javnog prijevoza, restorana, škola i svih gradskih pogodnosti. Stan je u dobrom i urednom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

ATRAKTIVNA LOKACIJA U STROGOM CENTRU -- DVOSOBNI APARTMAN 51 m2 -- POGODNO ZA TURIZAM Zagreb, strogi centar- 200 m od Trga bana Jelačića, dvosobni stan 51 m2 na 1.katu, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Zagreba, nedavno renoviran (osim kupaone), sastoji se od sljedećeg: ulazni....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 341.742 € na 222.572 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 222.572 €, 52,37 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 341.742 €
25.04.2026 - 222.572 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 i 0981971210 *** U ponudi su još 4 preostala stana za prodaju u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u Gornjoj Dubravi. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog kata i uvučenog kata. Dostupni stanovi nalaze se na prvom katu (stan S10) te na uvučenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosoban stan na Novoj cesti, površine 54 m2, izrazito atraktivna i tražena lokacija, kako za život tako i za investiciju. Stan je smješten u visokom prizemlju sa orijentacijom na dvije strane istok i zapad. Stan je 2019. godine temeljito adaptiran, kompletno sve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.000 €, 56,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i u potpunosti namješten dvosobni stan ukupne korisne površine 56,16 m², smješten na 17. katu obnovljenog nebodera na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Trešnjevci, svega nekoliko minuta hoda od Trešnjevačkog placa. Lokacija Stan se nalazi na odlično povezanoj....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 230.000 €
23.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 56,04 m² u jednoj od najtraženijih zagrebačkih ulica ? Vrbanićevoj, svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na 3. katu uredne stambene zgrade s ukupno 4 kata. Zgrada je bez oštećenja u potresu te ima zelenu naljepnicu. Stubište zgrade je uredno,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 256.000 €, 56,16 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je iznimno atraktivan i potpuno namješten stan površine 56,15 m², smješten na 17. katu potpuno obnovljenog nebodera na jednoj od najkvalitetnijih i najtraženijih mikrolokacija na Trešnjevci, svega nekoliko minuta hoda od Trešnjevačkog placa. Lokacija pruža iznimnu razinu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.900 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.900 €, 56,16 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i unikatan dvosoban stan na Trešnjevci, smješten na 17. katu energetski obnovljenog nebodera. Upisana površina stana iznosi 56,16 m², dok u stvarnosti stan ima 64 m², što ga čini znatno prostranijim i funkcionalnijim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika; s lijeve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 255.000 €, 56,80 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Donji grad, Gundulićeva, 2s, 56m2 PRODAJA, 2 STANA, ZAGREB, GUNDULIĆEVA KOD MASARYKOVE 2 stana (42,94m2 - 2sobni + 13,86m2 - 1sobni) Prodaju se dva etažirana stana u mirnom dvorištu ? izvrsna prilika za stanovanje ili investiciju u kratkoročni najam! Stan 1 ? prizemlje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan stambene površine 59,06 m² u zagrebačkom naselju Trešnjevka ? Sjever, uz pripadajuće spremište površine 2,37 m². Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade (od ukupno 5 katova), dok je spremište smješteno kat iznad stana. Zgrada je izgrađena 1992. godine i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 249.000 €, 59,32 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 260.000 €
04.04.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Zagreb, Donji Grad, Augusta Šenoe, 2-s Stan, 59.32m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od: ulaznog djela, kuhinje s blagovaonicom, balkona, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupoanice s wc-om. Raspored prostorija je funkcionalan i omogućuje kvalitetno korištenje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 238.000 €, 60,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan površine 60 m² smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom i obiteljskom kvartu Ferenščica u Zagrebu. Stan ima pogled na školsko igralište i dječji vrtić, što ga čini idealnim za obitelji s djecom. Lokacija je izvrsno povezana ? tramvajska stanica udaljena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantan dvosoban stan površine 62 m² u jednoj od najljepših zagrebačkih ulica, na Medveščaku. Smješten je u prizemlju armiranobetonske kuće s tri stana, a čisto vlasništvo 1/1 dodatno potvrđuje sigurnost i jednostavnost kupnje. Raspored je vrlo funkcionalan i prozračan.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 62,51 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 62,51 m2, smješten na 1. katu uredne zgrade s ukupno tri kata, u jednoj od najugodnijih i najzelenijih mikrolokacija Črnomerca ? Bijenik. Stan je trenutno organiziran kao komforan dvosobni, a zahvaljujući odličnom rasporedu moguće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 260.000 €, 65,41 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva atraktivna stana-apartmana u centru grada Zagreba, s adresom Trg Eugena Kvatrića. Ovi stanovi u dvorištu bloka zgrada potpuno su namješteni, izvrsne su vrijednosti i slobodni za useljenje. Ako se promatra kroz prizmu investicije, radi svoje lokacije nude savršenu priliku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 74,04 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 74 m² s garažom površine 64 m² u mirnom dijelu Ravnica. Stan se nalazi na prvom katu iznad prostrane garaže, koja predstavlja dodatni prostor značajne kvadrature. Upravo ta konfiguracija nekretnine daje velik potencijal ? moguće je prenamijeniti dio garaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 77,50 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji stana na 3. katu zgrade u Degenovoj ulici. Stan je dvostrano orijentiran istok /zapad što osigurava obilje prirodnog svjetla i ugodnu prozračnost tijekom cijelog dana. Zgrada je uredna i redovito održavana (obnovljen krov, uređena fasada na dvorišnoj strani,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,34 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan površine 78 m² smješten u Draškovićevoj ulici, u samom centru grada, na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, javnog prijevoza, škola, fakulteta, restorana i svih gradskih pogodnosti. Stan je funkcionalnog rasporeda te trenutno pruža....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** Za sve direktne informacije javite se na +385 99 507 8229 *** Prodaje se kuća površine 95,52 m² u mirnom dijelu Donjeg grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Nekretnina je pogodna za obiteljski život, uredsku djelatnost, tihi obrt ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 101,50 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maksimirsko naselje, Ravnice ? kompletno namješten stan površine 80 m2, smješten na 1. katu održavane zgrade (2008.) s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonicom, opremljene kuhinje s ostavom, spavaće sobe, kupaonice te povezane loggie i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 295.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Zagreba smješten je potpuno renoviran i moderno uređen 2-sobni stan površine 48 m², koji predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade obnovljene nakon potresa, a zahvaljujući pametnom rasporedu i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more