• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu 1.kat terasa barem 60 m2 - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu 1.kat terasa barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu 1.kat terasa barem 60 m2

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu 1.kat terasa barem 60 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.541 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 191.420 €, 65,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

MALO LUKSUZNO NASELJE U DUBRAVI? KANARINSKA-FOČANSKA 2 min do tramvaja ZGRADE S LIFTOM ( PR + 1 KAT + UVUČENI KAT) Novi projekt visokokvalitetne arhitekture i najviših standarda gradnje, spoj luksuza i tradicije, savršen je primjer suvremene izgradnje MALOG LUKSUZNOG NASELJA U DUBRAVI....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 221.327 €, 64,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S62 - dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10) i loggiom....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S141 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10) i loggiom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu 1.kat terasa barem 60 m2'
223.002 €
221.983 €
329.000 €
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 65,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S63 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 65,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S142 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 239.071 €, 58,31 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje. Stan oznake C11 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade u sklopu projekta Front Residence. Ukupna površina stana iznosi 58,31 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 74,04 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 74 m² s garažom površine 64 m² u mirnom dijelu Ravnica. Stan se nalazi na prvom katu iznad prostrane garaže, koja predstavlja dodatni prostor značajne kvadrature. Upravo ta konfiguracija nekretnine daje velik potencijal ? moguće je prenamijeniti dio garaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 56,23 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S140 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 42,50 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, Na upit, 56,23 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S61 ? dvosoban na prvom katu, zatvorene površine 42,50 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10) i loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 191.642 €, 56,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr