• GoHome Professional
dvosobni stan u zagrebu što veće Najnovije - GoHome
  • dvosobni stan u zagrebu što veće Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u zagrebu što veće Najnovije

  • Za upit "dvosobni stan u zagrebu što veće najnovije" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.373 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • održavan
    • 1.kat
    • kvalitetan
    • za adaptaciju
    • lift
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 330.000 €, 67,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u neboderu iznad Zagrebačke banke u Vlaškoj ulici. Dvosoban održavan stan se nalazi na 10 katu održavane zgrade, koja je protupotresno građena i u potresu nije pretrpila nikakvu štetu. Stan je veličine 67 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, odvojenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 78m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 78m2 u suterenu zgrade. Zgrada ima ukupno 2 kata i nalazi u ulici Andrije Hebranga. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavaće sobe, hodnika, kupaonice i stubišta. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Sheraton i samog centra Zagreba. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dvije velike sobe - kupaonice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan u zagrebu što veće najnovije'
250.000 €
260.000 €
260.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 68,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, smješten na 11. katu održavane zgrade s liftom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, a postoji i mogućnost spajanja kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan trosoban građanski stan površine 54 m², smješten na prvom katu konstrukcijski obnovljene zgrade na vrlo atraktivnoj lokaciji u Petrinjskoj ulici. Velika prednost ove nekretnine je obnovljena dvorišna fasada, izvedena ojačanja na tavanu (suspregnuta ploča) te obnovljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 48 m² s vlastitim parkirnim mjestom, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Jarun, svega 3 minute hoda od Jarunskog placa. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, a dodatna prednost je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 43,10 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Donji grad, dvosoban stan u visokom prizemlju starije dobro očuvane zgrade, unutrašnje površine 43,10 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s pogledom na zelenilo. Odličan spoj oaze mira sa dvorištem i gradske vreve....