• GoHome Professional
dvosobni stan retfala osijek do 50 m2 - GoHome
  • dvosobni stan retfala osijek do 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan retfala osijek do 50 m2

  • Za upit "dvosobni stan retfala osijek do 50 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.454 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • grijanje na plin
    • 4.kat
    • prizemlje
    • održavan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.990 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u novogradnji - J.J. Strossmayera 166, Osijek Tražite li svoj novi dom? Nudimo Vam modernu stambenu jedinicu u novoj višestambenoj zgradi smještenoj na iznimnoj lokaciji u Osijeku - na adresi J.J. Strossmayera 166. Kvalitetna gradnja, funkcionalni rasporedi, vrhunski....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 148.860 €
15.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Retfala - na prodaju je trosobni stan na 4. katu višestambene zgrade koja počinje sa izgradnjom kraljem ljeta 2026. godine. Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 4. katu zgrade te je predviđen....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 148.860 €
12.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Retfala - prodaje se dvosoban stan na 2. katu višestambene zgrade.Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 2. katu zgrade te je predviđen za svakodnevno stanovanje ili kao investicija za najam.Ulaz u stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan retfala osijek do 50 m2'
166.425 €
166.425 €
150.183 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 152.340 € na 162.496 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 162.496 €, 50,78 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2025 - 126.950 €
31.01.2025 - 132.028 €
31.05.2025 - 137.106 €
31.08.2025 - 142.184 €
17.10.2025 - 152.340 €
25.03.2026 - 162.496 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

2-soban stan u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 50,78m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija za bicikle,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 162.400 €, 42,97 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prostran jednosoban stan 42.97m koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade trokatnice,vratnicka 62 retfala Osijek stan je lijepog i funkcionalnog rasporeda prostorija i sastoji se od predsoblja ,dnevnog boravka kuhinje blagovaonice sobe kupatila i ostave te sporednog dijela....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 155.000 € na 149.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban stan površine 42 m2, koji se nalazi na 2. katu stambene zgrade četverokatnice useljene 2003. godine. Zgrada je smještene na odličnoj lokaciji samog središta GČ Retfala - neposredne blizine nogometnog stadiona NK Osijek, Opus Arene, Nove Opće gimnazije, Doma Zdravlja,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 184.604 €, 40,78 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 2-soban stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 40.78 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 140.805 €, 40,23 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Retfala ? na prodaju je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju višestambene zgrade s ukupno pet etaža.Početak gradnje planiran je za jesen 2026. godine, što kupcima omogućuje pravovremeno planiranje kupnje i eventualnih prilagodbi u ranoj fazi projekta.Riječ je o....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.010 €, 35,25 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 2-soban stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 35.25 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan od 33 m2 u starijoj prizemnici, za generalnu adaptaciju ili rušenje na adresi J.J.Strossmayera 73, Retfala, Osijek. Nalazi se na čestici s još 7 stanova - etažirano, formalno-pravno odvjeno od ostalih stanova, sa zasebnim ulazom sa stražnje strane - od Naselja....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 168.000 €, 54,25 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderno uređen i klimatiziran stan na 2. katu, površine 54,25 m². Tlocrt je iznimno funkcionalan: iz predsoblja su dostupne sve prostorije, što stan čini preglednim i ugodnim za svakodnevno korištenje. Stan obuhvaća kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom, dnevnu sobu te spavaću....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!