• GoHome Professional
dvosobni stan retfala osijek što manje - GoHome
  • dvosobni stan retfala osijek što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan retfala osijek što manje

  • Za upit "dvosobni stan retfala osijek što manje" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • tržnica
    • park
    • namješten
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan od 33 m2 u starijoj prizemnici, za generalnu adaptaciju ili rušenje na adresi J.J.Strossmayera 73, Retfala, Osijek. Nalazi se na čestici s još 7 stanova - etažirano, formalno-pravno odvjeno od ostalih stanova, sa zasebnim ulazom sa stražnje strane - od Naselja....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.010 €, 35,25 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 2-soban stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 35.25 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 140.805 €, 40,23 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Retfala ? na prodaju je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju višestambene zgrade s ukupno pet etaža.Početak gradnje planiran je za jesen 2026. godine, što kupcima omogućuje pravovremeno planiranje kupnje i eventualnih prilagodbi u ranoj fazi projekta.Riječ je o....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan retfala osijek što manje'
149.000 €
162.400 €
150.183 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 184.604 €, 40,78 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 2-soban stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 40.78 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 148.860 €
15.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Retfala - na prodaju je trosobni stan na 4. katu višestambene zgrade koja počinje sa izgradnjom kraljem ljeta 2026. godine. Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 4. katu zgrade te je predviđen....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 148.860 €
12.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Retfala - prodaje se dvosoban stan na 2. katu višestambene zgrade.Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 2. katu zgrade te je predviđen za svakodnevno stanovanje ili kao investicija za najam.Ulaz u stan....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.990 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u novogradnji - J.J. Strossmayera 166, Osijek Tražite li svoj novi dom? Nudimo Vam modernu stambenu jedinicu u novoj višestambenoj zgradi smještenoj na iznimnoj lokaciji u Osijeku - na adresi J.J. Strossmayera 166. Kvalitetna gradnja, funkcionalni rasporedi, vrhunski....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 152.340 € na 162.496 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 162.496 €, 50,78 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2025 - 126.950 €
31.01.2025 - 132.028 €
31.05.2025 - 137.106 €
31.08.2025 - 142.184 €
17.10.2025 - 152.340 €
25.03.2026 - 162.496 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

2-soban stan u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 50,78m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija za bicikle,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 168.000 €, 54,25 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderno uređen i klimatiziran stan na 2. katu, površine 54,25 m². Tlocrt je iznimno funkcionalan: iz predsoblja su dostupne sve prostorije, što stan čini preglednim i ugodnim za svakodnevno korištenje. Stan obuhvaća kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom, dnevnu sobu te spavaću....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 165.000 €, 56,86 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, moderno uređen dvosoban stan ukupne površine 56,86 m², smješten na 3. katu stambene zgrade bez lifta, u samom srcu grada. Stan odiše toplinom, funkcionalnošću i suvremenim dizajnom, idealan je za urbani način života, a zbog lokacije i rasporeda odlična je prilika....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², smješten na 2. katu uredne četverokatnice u mirnom i planski građenom dijelu Retfale ? Vijenac Petrove gore. Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Retfali se prodaje dizajnerski opremljen i adaptiran stan površine 58,58 m², smješten na 2. katu stambene zgrade. Stan je vrlo funkcionalnog rasporeda, s jasnom podjelom na dnevni i noćni dio, što ga čini ugodnim za svakodnevni život i praktičnim za dugoročno korištenje. Središnji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek,Retfala, u ponudi dvosoban stan s balkonom i pogledom na zeleniloU mirnom i uvučenom dijelu Retfale prodaje se funkcionalan dvosoban stan koji pruža ugodnu atmosferu, privatnost i praktičan raspored prostorija, idealan za obiteljski život, parove ili investiciju.Stan se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 229.000 €, 59,62 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA, SVAKI STAN NA JEDNOJ ETAŽI, ZGRADA JE SAMOSTOJEĆA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANIM VRTOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 207.000 €, 60,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem potpuno namješten dvosoban stan od 60 m² na drugom katu peterokatnice u Retfali, Osijek. Zgrada je priključena na gradski plin, vodovod i kanalizaciju. Stan ima energetski razred A i etažno plinsko centralno grijanje. Stan je orijentiran prema jugu i zapadu, a lođa pruža....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 196.650 €, 65,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Retfali. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od ukupno dva kata. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, ostave 1, kupaonice, ostave 2, spavaće sobe i terase (8,92m2x0,25=2,23m2). Ukupne površine 65,55m2. Uz stan je pripadajući....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 249.000 €, 69,86 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 259.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI NA PRVOM KATU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANOM LOĐOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO PODNO SA REGULACIJOM TOPLINE U SVAKOJ PROSTORIJI,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr