• GoHome Professional
dvosobni stan retfala osijek što jeftinije - GoHome
  • dvosobni stan retfala osijek što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan retfala osijek što jeftinije

  • Za upit "dvosobni stan retfala osijek što jeftinije" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 140.805 €, 40,23 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Retfala ? na prodaju je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju višestambene zgrade s ukupno pet etaža.Početak gradnje planiran je za jesen 2026. godine, što kupcima omogućuje pravovremeno planiranje kupnje i eventualnih prilagodbi u ranoj fazi projekta.Riječ je o....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan od 33 m2 u starijoj prizemnici, za generalnu adaptaciju ili rušenje na adresi J.J.Strossmayera 73, Retfala, Osijek. Nalazi se na čestici s još 7 stanova - etažirano, formalno-pravno odvjeno od ostalih stanova, sa zasebnim ulazom sa stražnje strane - od Naselja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 155.000 € na 149.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban stan površine 42 m2, koji se nalazi na 2. katu stambene zgrade četverokatnice useljene 2003. godine. Zgrada je smještene na odličnoj lokaciji samog središta GČ Retfala - neposredne blizine nogometnog stadiona NK Osijek, Opus Arene, Nove Opće gimnazije, Doma Zdravlja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan retfala osijek što jeftinije'
173.670 €
159.990 €
162.400 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 150.183 €, 45,51 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi stan površine 45,51m², funkcionalnog rasporeda, smješten u novogradnji, pogodan za stanovanje ili investiciju. Nekretnina se nalazi na praktičnoj lokaciji (Strossmayerova ulica) u blizini svih potrebnih sadržaja: Planirani rok završetka je 9 mjesec 2027. Godine ? blizina....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 152.340 € na 162.496 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 162.496 €, 50,78 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2025 - 126.950 €
31.01.2025 - 132.028 €
31.05.2025 - 137.106 €
31.08.2025 - 142.184 €
17.10.2025 - 152.340 €
25.03.2026 - 162.496 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

2-soban stan u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 50,78m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija za bicikle,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 165.000 €, 56,86 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, moderno uređen dvosoban stan ukupne površine 56,86 m², smješten na 3. katu stambene zgrade bez lifta, u samom srcu grada. Stan odiše toplinom, funkcionalnošću i suvremenim dizajnom, idealan je za urbani način života, a zbog lokacije i rasporeda odlična je prilika....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.010 €, 35,25 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 2-soban stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 35.25 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 168.000 €, 54,25 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderno uređen i klimatiziran stan na 2. katu, površine 54,25 m². Tlocrt je iznimno funkcionalan: iz predsoblja su dostupne sve prostorije, što stan čini preglednim i ugodnim za svakodnevno korištenje. Stan obuhvaća kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom, dnevnu sobu te spavaću....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 148.860 €
15.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Retfala - na prodaju je trosobni stan na 4. katu višestambene zgrade koja počinje sa izgradnjom kraljem ljeta 2026. godine. Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 4. katu zgrade te je predviđen....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek,Retfala, u ponudi dvosoban stan s balkonom i pogledom na zeleniloU mirnom i uvučenom dijelu Retfale prodaje se funkcionalan dvosoban stan koji pruža ugodnu atmosferu, privatnost i praktičan raspored prostorija, idealan za obiteljski život, parove ili investiciju.Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Retfali se prodaje dizajnerski opremljen i adaptiran stan površine 58,58 m², smješten na 2. katu stambene zgrade. Stan je vrlo funkcionalnog rasporeda, s jasnom podjelom na dnevni i noćni dio, što ga čini ugodnim za svakodnevni život i praktičnim za dugoročno korištenje. Središnji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², smješten na 2. katu uredne četverokatnice u mirnom i planski građenom dijelu Retfale ? Vijenac Petrove gore. Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 184.604 €, 40,78 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U PONUDI! RETFALA! NOVOGRADNJA! U ponudi je atraktivan 2-soban stan u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na odličnoj lokaciji u Retfali, Osijek. Stan ukupne stambene površine 40.78 m2 sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom (open space koncept)....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 196.650 €, 65,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Retfali. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od ukupno dva kata. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, ostave 1, kupaonice, ostave 2, spavaće sobe i terase (8,92m2x0,25=2,23m2). Ukupne površine 65,55m2. Uz stan je pripadajući....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 207.000 €, 60,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem potpuno namješten dvosoban stan od 60 m² na drugom katu peterokatnice u Retfali, Osijek. Zgrada je priključena na gradski plin, vodovod i kanalizaciju. Stan ima energetski razred A i etažno plinsko centralno grijanje. Stan je orijentiran prema jugu i zapadu, a lođa pruža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 229.000 €, 59,62 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA, SVAKI STAN NA JEDNOJ ETAŽI, ZGRADA JE SAMOSTOJEĆA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANIM VRTOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 249.000 €, 69,86 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 259.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI NA PRVOM KATU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANOM LOĐOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO PODNO SA REGULACIJOM TOPLINE U SVAKOJ PROSTORIJI,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.