- dvosobni stan maslina zadar

  • Za upit "dvosobni stan maslina zadar" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.711 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • novogradnja
    • lift
    • 2.kat
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Maslina, 326.000 €, 94,74 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI - Krovna terasa - Stan 9 Novogradnja - Dvosoban stan na drugom katu zgrade, spremište u podrumu, dva garazna parkirna mjesta. Planirani završetak izgradnje je u travnju 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 229.000 €, 50,60 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Melada | Moderan jednosoban stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je lijepo uređen jednosoban stan smješten na 6. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom, u traženom dijelu Zadra ? naselje Melada. Ova nekretnina idealan je izbor za stanovanje, dugoročni najam ili investiciju,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - MELADA, prodaje se dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade površine 63m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, blagavaone i dnevnog, hodnika, kupaonice sa wc-om, balkona i ostave. Odlična pozicija Blizina svih bitnih sadržaja (dućani, pekare, restorani, banka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan maslina zadar'
243.000 €
275.000 €
258.000 €
 
-13%

Promjena cijene sa 295.000 € na 258.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 63,23 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 295.000 €
20.03.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zadru na Meladi. Stan se nalazi u višestambenoj zgradi, na 6 katu. Zgrada ima lift. Svekupna površina stana iznosi 63,23 m2. Od toga dvije sobe od kojih je jedna spavaća u drugoj je dnevni boravak, kuhinja, blagovaona, izba, kupaonica, hodnik, lođe i drvarnica. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 239.500 €, 65,51 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA, BLAG.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 274.000 €, 76,95 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: KUHINJA, BLAG. I DN.BORAVAK: 22.18 m2....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 244.000 €, 66,06 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugoistočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.28 m2 - KUPAONICA: 4.22 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 67,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA NEKRETNINA! VRHUNSKA LOKACIJA! RIJETKOST NA TRŽIŠTU! ZADAR - MELADA, ATRAKTIVAN STAN 67 m2 + 2 LOGGIE, NAMJEŠTEN, PANORAMSKI POGLED! BLIZINA ŠC VIŠNJIK! SNIŽENA CIJENA! Prodaje se komforan, renoviran, odlično očuvan i održavan, lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - ZA POZNATOG KUPCA TRAŽIMO STAN U PRIZEMLJU ILI VISOKOM PRIZEMLJU. POVRŠINE cca.70 m2 ILI U ZGRADI S LIFTOM! U obzir dolazi stan u stambenoj zgradi novije gradnje. Dokumentacija treba biti uredna. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 249.000 €, 69,68 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.28 m2 KUPAONICA: 4.22....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me