• GoHome Professional
dvosobni stan brestje što skuplje - GoHome
  • dvosobni stan brestje što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan brestje što skuplje

  • Za upit "dvosobni stan brestje što skuplje" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.968 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SESVETE, Brestje, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 2-soban stan s loggiom i balkonom. Nalazi se na 1. katu katu zgrade od ukupno 4 kata. Stan je izrazito svijetao zbog svoje istočne orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, ljekarne, trgovine, autobusne stanice te....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 267.120 €, 66,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom na 3. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 66.78 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 255.160 €, 63,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom na 3. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 63.79 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan brestje što skuplje'
173.000 €
216.780 €
189.720 €
  Stan, SESVETE, Brestje, 237.920 €, 59,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s vrtom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 59.48 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 45.57 m² - unutarnja,....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 194.000 €, 60,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, SESVETE, 60M2, 2-soban, Selčinska ulica. Stan ima 60m2 zatvorenog prostora, a sastoji se od: hodnika, kupaonica s WC-om, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i jedne pregrađene manje sobe. Pripadajuće spremište daje se kupcu gratis. Svi sadržaji potrebni....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 189.720 €, 43,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s vrtom i parkirnim mjestom u prizemlju stambene zgrade u centru Sesveta ukupne površine 43.43 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA:....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 187.000 €, 43,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 43 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.62 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan s lođom na 2. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.61 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 31.69....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.900 €, 42,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s lođom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 42.60 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA STANA: - 31.68....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 184.000 €, 57,50 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN A-S1, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETE, BRESTJE, 57,50 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 55 m² u novogradnji smješten u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada ima ukupno dva kata. Projekt obuhvaća dvije zgrade s ukupno 6 stanova, a završetak izgradnje predviđen je za zadnji....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 2-soban stan s loggiom i balkonom. Nalazi se na 1. katu katu zgrade. Stan je izrazito svijetao zbog svoje istočne orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, ljekarne, trgovine, autobusne stanice te drugih bitnih sadržaja.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 185.000 € na 178.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SESVETE, Brestje, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se simpatičan, namješten, dvosoban stan površine 55 m² u prizemlju stambene zgrade u naselju Iver, Sesvetski Kraljevec. Stan je smješten u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2009. godine. Zadnje renovacije u stanu bile su 2018. godine kada je ugrađena nova kuhinja i 2020.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!