• GoHome Professional
dvosobni stan bokanjac zadar 2.kat - GoHome
  • dvosobni stan bokanjac zadar 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan bokanjac zadar 2.kat

  • Za upit "dvosobni stan bokanjac zadar 2.kat" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.414 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 292.500 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S3, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 217.300 €, 59,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novi Bokanjac ? Zadar: PREDPRODAJA! U ponudi su moderni dvosobni stanovi smješteni u kvalitetnoj stambenoj zgradi armirano-betonske konstrukcije. Predviđeni završetak radova ? početak 2027. godine Opis stanova: PVC stolarija Protuprovalna i protupožarna ulazna vrata Podno grijanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan bokanjac zadar 2.kat'
223.488 €
276.046 €
198.432 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 357.910 €, 102,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 102,26 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 311.955 €, 89,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 89,13 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA TERASE....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 189.280 € na 192.900 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 192.900 €, 60,29 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 180.480 €
16.11.2025 - 188.480 €
03.12.2025 - 189.280 €
07.03.2026 - 192.928 €
11.03.2026 - 189.280 €
20.04.2026 - 192.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - BEZ POREZA I AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju stan S7 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 210.000 €, 89,36 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliki komforan, namješten stan na drugom katu (visoko potkrovlje ) , mirnoj lokaciji u manjoj stambenoj zgradici u nizu, predio Novi Bokanjac. Neto površina stana od 89,36 m2 s 2 PARKIRNA MJESTA i ostavom u podrumu zgrade. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji ,udaljen cca....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com