• GoHome Professional
dvosobni stan Retfala OSIJEK pala cijena - GoHome
  • dvosobni stan Retfala OSIJEK pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan Retfala OSIJEK pala cijena

  • Za upit "dvosobni stan retfala osijek pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.334 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • prizemlje
    • vrt
    • 2.kat
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², smješten na 2. katu uredne četverokatnice u mirnom i planski građenom dijelu Retfale ? Vijenac Petrove gore. Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 155.000 € na 149.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban stan površine 42 m2, koji se nalazi na 2. katu stambene zgrade četverokatnice useljene 2003. godine. Zgrada je smještene na odličnoj lokaciji samog središta GČ Retfala - neposredne blizine nogometnog stadiona NK Osijek, Opus Arene, Nove Opće gimnazije, Doma Zdravlja,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 229.000 €, 59,62 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA, SVAKI STAN NA JEDNOJ ETAŽI, ZGRADA JE SAMOSTOJEĆA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANIM VRTOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan retfala osijek pala cijena'
182.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 249.000 €, 69,86 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 259.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI NA PRVOM KATU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANOM LOĐOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO PODNO SA REGULACIJOM TOPLINE U SVAKOJ PROSTORIJI,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr