• GoHome Professional
dvosoban OSIJEK 4.kat - GoHome
  • dvosoban OSIJEK 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosoban OSIJEK 4.kat

  • Za upit "dvosoban osijek 4.kat" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.402 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Gornji Grad, 176.140 €, 47,31 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! UŽI CENTAR GRADA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 51,01m2, 52,21m2, 52,94m2, 66,45m2, TROSOBNI STANOVI POVRŠINA 60,08m2, 60,09m2, 66,05m2,66,06m2, 60,09m2, 66,32m2,66,36m2, 66,95m2, 76,75m2,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 145.550 € na 153.136 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 153.136 €, 41,91 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 145.550 €
25.03.2026 - 153.136 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI POVRŠINA 45,41m2, 51,29m2, 51,32m2, 51,43m2, 52,75m2, 52,84m2, 53,05m2, 57,15m2, 57,17m2, 57,18m2,TROSOBNI POVRŠINA 55,03m2, 55,07m2, 57,17m2 KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 166.250 € na 176.800 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 176.800 €, 52,75 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 147.700 €
27.12.2025 - 166.250 €
25.03.2026 - 176.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA ČETVRTOM KATU POVRŠINE 52,75m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBODNO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosoban osijek 4.kat'
165.000 €
172.480 €
164.900 €
 
+17%

Promjena cijene sa 148.860 € na 173.670 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 173.670 €, 49,62 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 148.860 €
15.03.2026 - 173.670 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Retfala - na prodaju je trosobni stan na 4. katu višestambene zgrade koja počinje sa izgradnjom kraljem ljeta 2026. godine. Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je s jasno definiranim dnevnim i spavaćim dijelom. Nalazi se na 4. katu zgrade te je predviđen....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 179.540 € na 190.944 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Donji Grad, 190.944 €, 57,18 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 179.540 €
20.03.2026 - 190.944 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! NUDIMO ZA PRODAJU MODERNI LUKSUZNI DVOSOBNI STAN NA 4. KATU POVRŠINE 57,18m2+PRIPADAJUĆI PARKING/SLOBONO! STAN SE NALAZI U KVALITETNOJ STAMBENOJ ZGRADI SA DIZALOM!! DONJI GRAD!! CENTAR!! UDALJENO SVEGA 900m OD TRGA....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!