• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka zagrebačka ulic - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka zagrebačka ulic - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka zagrebačka ulica

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka zagrebačka ulica" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.354 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.kat
    • s garažom
    • suteren
    • lift
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 378.296 € na 362.970 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 362.970 €, 81,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 389.000 €
22.02.2026 - 378.296 €
09.03.2026 - 362.970 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.: 099 5144 132. Hvala Vam. Prekrasan dvoetažni stan u stambeno-poslovnoj zgradi NOVA GALERIJA na Zagrebačkoj aveniji, trosoban, dvoetažni, 80.66m2, na 1 i 2 katu + GPM(garažno parkirno mjesto-nadoplata 30.000€) U donjem dijelu stana je velika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 542.096 €, 159,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni peterosobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 159.44 m2 (zatvorene površine 123.44 m2) koji se nalazi u prizemlju/katu stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu iznad....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka zagrebačka ulica'
708.846 €
252.000 €
318.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 940.000 €, 231,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivan, peterosobni, luksuzno uređen dvoetažni stan ukupne površine 231.84 m2 u odličnoj zgradi i na prestižnoj zagrebačkoj adresi. Sastoji se od dvije etaže i to kako slijedi: donja etaža (2. kat): ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, toalet, gospodarska....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 675.222 €, 178,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju luksuzan dvoetažni peterosobni stan s garažom ukupne površine 177.69 m2 (zatvorene površine 140.31 m2) koji se nalazi u I-katu/uvučenom katu stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu iznad....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Stan se nalazi na 6 katu zgrade i vodi se kao stan na tavanu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor s protuprovalnim vratima, hodnik, kupaonica s kadom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 525.000 € na 480.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 480.000 €, 122,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 550.000 €
28.03.2026 - 525.000 €
02.05.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrani, svijetli dvoetažni stan površine 122 m² smješten na 3. katu stambene zgrade u popularnoj zagrebačkoj četvrti Trešnjevka ? Sjever. Stan je potpuno namješten i sastoji se od: - 4 spavaće sobe - 2 kupaonice - Dnevnog boravka s kuhinjom - Balkona - Garaže s pripadajućim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.350.000 €, 403,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan, novorenoviran 5s dvoetažni stan u novoj zgradi na elitnoj zagrebačkoj lokaciji. Mirno, zeleno okruženje s pogledom na okolne brežuljke i Sljeme. Neposredna blizina javnog prijevoza. Zatvorena površina stana je 304m2, a uz pripatke: terasa, spremište vrt (426m2), 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 312.500 €, 129,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S2 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 3, mogućnost za 4 sobe Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 675.222 €, 177,69 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u održavanoj zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Nalazi se na V i VI katu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor, hodnik, kupaonica, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak/soba i spremište. Na gornjoj etaži su hodnik....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 335.000 €, 133,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S3 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 325.000 €, 136,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S1 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com