• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka park Najnovije - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka park Najnovije pala cijena

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka park najnovije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 295.000 € na 259.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 259.000 €, 82,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 289.000 €
16.05.2026 - 259.000 €
19.05.2026 - 295.000 €
23.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.smart-invest.hr

RIJEKA - CENTAR Na prodaju je renoviran stan na Pomeriju, u neposrednoj blizini šetnice Korzo i svih sadržaja! Stan površine 82 m2 smješten na 1. katu uredne i održavane stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i za poslovnu namjenu. Sastoji se od 3 prostorije,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 305.689 € na 296.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 296.000 €, 73,66 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 305.689 €
23.05.2026 - 296.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s četiri etaže, u mirnom i uređenom obiteljskom naselju u blizini Zagrebačke ceste. Stan ukupne površine 74 m2 se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Mlaka, 161.000 €, 40,34 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 166.000 €
28.03.2026 - 159.000 €
11.04.2026 - 166.000 €
23.05.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Adaptiran stan na Mlaci s dodatnim potencijalom Prodaje se moderno uređen stan u visokom prizemlju zgrade koja je trenutno u fazi obnove fasade. Ovaj svijetao i prozračan prostor jugozapadne orijentacije sastoji se od dvije južne sobe, kupaonice i otvorene kuhinje s blagovaonicom.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 210.000 € na 205.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sloboština, 205.000 €, 63,23 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 210.000 €
28.04.2026 - 208.000 €
02.05.2026 - 210.000 €
23.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0989780294 *** U ponudi je uredan i lijepo osvježen stan smješten u mirnom dijelu Sloboštine, na lokaciji koja pruža odličnu ravnotežu između ugodnog stanovanja i blizine svih važnih sadržaja. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić i ostale....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 210.000 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 195.000 €, 47,84 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.08.2025 - 220.000 €
23.12.2025 - 210.000 €
23.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U našoj ponudi je mladenački stan koji se nalazi na par minuta hoda od samog centra grada. Iako je nekretnina manje kvadrature 47.84 m2 u vlasničkom listu (u naravi 52 m2), pažljivom adaptacijom prostor je odlično iskorišten te su vlasnici uspijeli dobiti: -dvije prostrane spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 230.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Plokite, 230.000 €, 39,76 m2 cca 5790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 250.000 €
05.05.2026 - 245.000 €
23.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Svijetao stan s lođom i panoramskim pogledom ? Plokite / Sućidar Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 39,76 m², smješten u mirnoj ulici kvarta Plokite, neposredno uz granicu sa Sućidarom. Lokacija nudi savršenu ravnotežu između gradske praktičnosti i privatnosti.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Kozala, 239.000 €, 87,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 249.000 €
23.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kozala- u ponudi imamo uredan i prostran stan na atraktivnoj lokaciji na Kozali ukupne površine 87m2. Stan se sastoji od tri spavaće sobe ,dnevnog boravka,kuhinje,kupaonice i tri balkona iz spavaćih soba i dnevnog boravka s kojeg se pruža prekrasan pogled na more.Stan je održavan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 415.000 € na 395.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Visoka, 395.000 €, 103,27 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 439.595 €
07.03.2026 - 415.000 €
23.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE PROSTRAN I UREDAN STAN S TERASOM I VRTOM ? VISOKA Na prodaju je prostran, iznimno uredan i pažljivo održavan stan smješten u atraktivnom splitskom naselju Visoka, ukupne stambene površine 103 m². Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, no do ulaza se dolazi stepeništem,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka park najnovije pala cijena (10)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije pala cijena (5)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park pala cijena (4)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka park najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!