• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan kvalite - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan kvalite - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan kvalitetan

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan kvalitetan" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.306 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 895.000 €, 198,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Srebrnjak - moderan, dvoetažni peterosobni stan neto korisne površine 198,85 m², smješten na drugom i trećem katu kvalitetno i protupotresno građene zgrade.Prva etaža sastoji se od:prostranog dnevnog boravka s puno prirodnog svjetlakuhinje i blagovaonice otvorenog konceptawellness....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 500.000 €, 248,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i moderno uređen dvoetažni stan smješten ukupne površine 248 m2 u Vrapčanskoj ulici, koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i kvalitetnog života. Stan je u potpunosti adaptiran 2020. godine, pri čemu se vodilo računa o svakom detalju, a opremljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan kvalitetan'
312.000 €
505.000 €
312.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 505.000 €, 119,23 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, LAŠČINA - NOVOGRADNJA LOKACIJA KOJA SE TRAŽI! Prodaje se moderan dvoetažni stan u novogradnji, ukupne površine 100 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Laščina, u blizini Park Maksimir. Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost, komfor....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 123,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, KOZALA Prostran dvoetažni stan s panoramskim pogledom Na uvijek traženoj i mirnoj lokaciji u Rijeci, u naselju Kozala, prodajemo iznimno prostran i kvalitetan dvoetažni stan ukupne površine 123 m. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i topline....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? Kuća u nizu u Novom Zagrebu (Otok) ? vrhunska prilika za miran obiteljski život! Ako tražite moderan, kvalitetan i energetski učinkovit dom u mirnom dijelu Zagreba ? ovo je nekretnina koju ne želite propustiti. Smještena u Horvatovoj ulici (Otok), ova kuća nudi savršen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more