• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan do 120 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan do 120 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan do 120 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan do 120 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.485 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Škurinje dvoetažan stan u novijoj zgradi Stan je površine 110 kvadratnih metara te se sastoji od prostrane dnevne sobe s blagovaonicom, moderno uređene kuhinje, tri spavaće sobe, kupaonice, sanitarnog čvora te dva balkona s prekrasnim pogledom na okolicu. Stan je vrlo funkcionalan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 505.000 €, 119,23 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, LAŠČINA - NOVOGRADNJA LOKACIJA KOJA SE TRAŽI! Prodaje se moderan dvoetažni stan u novogradnji, ukupne površine 100 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Laščina, u blizini Park Maksimir. Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost, komfor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan do 120 m2'
360.000 €
310.000 €
312.000 €
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? Kuća u nizu u Novom Zagrebu (Otok) ? vrhunska prilika za miran obiteljski život! Ako tražite moderan, kvalitetan i energetski učinkovit dom u mirnom dijelu Zagreba ? ovo je nekretnina koju ne želite propustiti. Smještena u Horvatovoj ulici (Otok), ova kuća nudi savršen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,87 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,31 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Moderan višenamjenski prostor / stan u blizini kampusa Borongaj Nalazi se u mirnoj i odlično povezanoj zoni u blizini kampusa Borongaj, s dostupnim besplatnim parkingom i konstantnom potražnjom za najmom. Lokacija je idealna i za stanovanje i za poslovnu namjenu. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 315.000 €, 107,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan ukupne površine 107,32 m², smješten u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se proteže na dvije etaže i odlikuje se odličnim rasporedom: Donja etaža uključuje moderno uređenu kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Marčeljeva Draga, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvoetažni stan u novijoj zgradi u Marčeljevoj Dragi. Prostor od 105m2 sastoji se od prostranog, otvorenog i moderno uređenog dnevnog dijela na 1.katu i dvije sobe, svaka s kupaonicom u visokom potkrovlju. Stan ima i dvije lođe s panoramskim pogledom, garažu i dva parkirna mjesta.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 420.000 €, 105,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA-ZAMET, luksuzni 2s+db stan na odličnoj i mirnoj lokaciji u kvalitetnoj stambenoj zgradi. Prodajemo ovaj moderan i luksuzno namješten dvoetažni stan na Zametu s prekrasnim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Smješten je u novijoj zgradi od samo 4 stana. Površina ovog dvoetažnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 123,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA ? Prostran dvoetažni stan s panoramskim pogledom Na uvijek traženoj i mirnoj lokaciji u Rijeci, u naselju Kozala, prodajemo iznimno prostran i kvalitetan dvoetažni stan ukupne površine 123 m². Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i topline....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** U samom srcu Zagreba, na jedinstvenoj lokaciji Britanskog trga, prodaje se stan koji predstavlja rijetku priliku za sve one koji žele živjeti u centru grada, s neposrednim pristupom svim sadržajima potrebnima za udoban život obitelji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod nas ? jedinstvena prilika! Dvojna kuća od 72m2 na prodaju u srcu Bulevarda, samo 5 minuta hoda od Korza. Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih gradskih četvrti, nalazi se ova šarmantna dvojna kuća iz 1891. godine, idealna za one koji traže nekretninu s dušom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 360.000 €, 74,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, TREŠNJEVKA - Obiteljski stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji. Zagreb, kulturno i gospodarsko srce Hrvatske, spaja bogatu povijest i moderni urbanizam, stvarajući dinamično okruženje s vrhunskom infrastrukturom i sadržajem koji zadovoljava sve potrebe. Grad pruža izuzetnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 281.135 €, 70,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova u novogradnji ? Kajzerica! U ponudi su novi, moderno uređeni stanovi u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Kajzerici. Ova poluugrađena stambena zgrada sadrži šest stanova, od kojih svaki nudi funkcionalan raspored, suvremeni dizajn i visok standard....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Centar, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzni dvoetažni stan smješten u samom srcu Splita, unutar UNESCO-om zaštićene Dioklecijanove palače ? jedne od najatraktivnijih i najrjeđih lokacija na tržištu nekretnina. Stan ukupne površine 70 m² u potpunosti je renoviran i moderno uređen, uz pažljivo očuvane autentične....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 206.000 €, 57,72 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan u širem centru grada Rijeke. Stan je projektiran s naglaskom na vrhunsku iskoristivost prostora i kvalitetu ugradbenog namještaja. Prostire se na donju etažu te na uređenu galeriju. Donja etaža: spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 145.000 €, 25,72 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, BELVEDER, dvoetažni stan u adaptiranoj kući Belveder predstavlja jedan od "najpraktičnijih" kvartova u gradu Rijeci. Male je površine te je smješten gotovo u centru grada, a njegov naziv doslovno se sa talijanskog jezika prevodi kao "lijepi pogled". Mjesto koje je čak i Papa....