• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan Najnovi - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan Najnovi - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan Najnovije

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 340.000 €, 78,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Prodaje se atraktivan, potpuno uređen, moderan stan ukupne površine 78,60 m interesantnog koncepta: od jednog stana su izuzetno funkcionalano napravljena dva apartmana, a smješten....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 550.000 €, 135,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZAMET, u ponudu smo dobili luksuzan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj zgradi s liftom, uz koji dolaze i dva dodatna stambena prostora u prizemlju ? jednosoban stan i garsonijera. Svi prostori su južno orijentirani i pružaju prekrasan pogled na more. Glavni stan površine 78 m² nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 435.000 €, 103,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA ? LUKSUZAN STAN BANDEROVO, RIJEKA ? 103 m² Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Banderovu prodaje se vrhunski luksuzno uređen stan površine 103 m² u novogradnji iz 2023. godine. Stan je kompletno dizajnerski namješten namještajem rađenim po mjeri koji ostaje u cijeni zajedno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan 2S+DB stan na odličnoj lokaciji Srdoči, smješten u kvalitetnoj novogradnji izgrađenoj 2019. godine. Stan je pažljivo uređen, a veliki dio namještaja je rađen po mjeri kako bi se maksimalno iskoristio prostor i osigurala funkcionalnost te ugodan boravak. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,16 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno renoviran 3-sobni stan površine 96 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, Zagreb. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade te je kompletno renoviran 2025. godine. - Sastoji se od 2 spavaće sobe, velikog i svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji odličnog stana u samom centru Rijeke ? 96 m², visoki stropovi, kompletno renoviran, manje od 5 minuta hoda do Korza. Stan s karakterom koji se gradi godinama ? visoki stropovi, velike prostorije i moderan raspored. Zanimljiva pozicija: do stana se hoda kat i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka moderan najnovije (57)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije (7)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan (111)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.