• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan 100 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan 100 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.258 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 315.000 €, 107,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan ukupne površine 107,32 m², smješten u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se proteže na dvije etaže i odlikuje se odličnim rasporedom: Donja etaža uključuje moderno uređenu kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 310.000 €, 109,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Lijep dvoetažni stan na Zametu u novijoj zgradi na mirnoj i popularnoj lokaciji. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je vrlo svijetao i odličnog rasporeda. Kuhinja sa blagovaonom i dnevni boravak su povezani, a opet vizualno odvojeni. Vrlo moderno i ukusno namješteno, vrhunski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan 100 m2'
360.000 €
360.000 €
420.000 €
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** U samom srcu Zagreba, na jedinstvenoj lokaciji Britanskog trga, prodaje se stan koji predstavlja rijetku priliku za sve one koji žele živjeti u centru grada, s neposrednim pristupom svim sadržajima potrebnima za udoban život obitelji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Marčeljeva Draga, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvoetažni stan u novijoj zgradi u Marčeljevoj Dragi. Prostor od 105m2 sastoji se od prostranog, otvorenog i moderno uređenog dnevnog dijela na 1.katu i dvije sobe, svaka s kupaonicom u visokom potkrovlju. Stan ima i dvije lođe s panoramskim pogledom, garažu i dva parkirna mjesta.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,31 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Moderan višenamjenski prostor / stan u blizini kampusa Borongaj Nalazi se u mirnoj i odlično povezanoj zoni u blizini kampusa Borongaj, s dostupnim besplatnim parkingom i konstantnom potražnjom za najmom. Lokacija je idealna i za stanovanje i za poslovnu namjenu. Prodaje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr