• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka moderan" pronađeno 59 nekretnina - prosječna cijena 3.431 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • namješten
    • 2.kat
    • kvalitetan
    • dioklecijanova palača
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,31 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Moderan višenamjenski prostor / stan u blizini kampusa Borongaj Nalazi se u mirnoj i odlično povezanoj zoni u blizini kampusa Borongaj, s dostupnim besplatnim parkingom i konstantnom potražnjom za najmom. Lokacija je idealna i za stanovanje i za poslovnu namjenu. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 850.000 €, 174,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STAN, PANTOVČAK, Goljak, 174m2. Na prodaju je prostran dvoetažni stan koji nudi udoban i moderan životni prostor. Na donjoj etaži nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, stvarajući idealan prostor za druženje i zabavu. Velika terasa pruža dodatni....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 1.300.965 € na 1.361.475 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.361.475 €, 302,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 1.300.965 €
15.04.2026 - 1.361.475 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i elitnom zagrebačkom naselju Kraljevec, okružena prirodom Park šume Kraljevec, Tuškanca i Cmroka, smjestila se moderna urbana vila koja nudi vrhunski standard stanovanja. Na svega 350 metara od autobusne stanice i 2,5 km od Britanskog trga, ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE Verus nekretnine predstavlja moderan i komforan dvoetažni stan ukupne površine 110 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji na traženoj lokaciji Škurinje u Rijeci. Stan je funkcionalno raspoređen na dvije etaže. Donji dio obuhvaća ulazni prostor, prostrani open space....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 640.000 €, 134,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani dvoetažni stan na Trsatu novogradnja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci, na Trsatu, prodaje se moderan dvoetažni stan s više terasa i balkonom. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na lokaciji gdje je ponuda sličnih stanova vrlo ograničena. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 604.600 €, 185,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Donja Vežica ? moderan dvoetažni stan (4S+DB), 185,00 m², potpuno renoviran - prodaja Na jednoj od traženijih lokacija na Donjoj Vežici u Rijeci prodaje se prostran i moderno uređen dvoetažni stan ukupne površine 185,00 m². Smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa svega tri....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 206.000 €, 57,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan u širem centru grada Rijeke. Stan je projektiran s naglaskom na vrhunsku iskoristivost prostora i kvalitetu ugradbenog namještaja. Prostire se na donju etažu te na uređenu galeriju. Donja etaža: spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 520.000 €, 145,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

MAKSMIR, LAŠĆINA LUKSUZNA KUĆA U NIZU U jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u Zagrebu, na Lašćini, u neposrednoj blizini crkve Jordanovac, prodaje se prekrasna kuća smještena u tihoj slijepoj ulici okruženoj zelenilom i privatnošću. Ova elegantna nekretnina prostire se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 523.000 €, 134,24 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

*DOBRODOŠLI U GRAČANE - VAŠ NOVI DOM U ZAGREBU* U srcu prirode, tik uz park prirode Medvednica, smještene su ekskluzivne urbane kuće u naselju Gračani. Ovdje se spaja urbanost s prirodnom ljepotom, stvarajući savršenu ravnotežu između života u gradu i opuštanja u prirodi. *MODERAN....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Centar, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzni dvoetažni stan smješten u samom srcu Splita, unutar UNESCO-om zaštićene Dioklecijanove palače ? jedne od najatraktivnijih i najrjeđih lokacija na tržištu nekretnina. Stan ukupne površine 70 m² u potpunosti je renoviran i moderno uređen, uz pažljivo očuvane autentične....