• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka lift do 3300 eu - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka lift do 3300 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka lift do 3300 eura/m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka lift do 3300 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.946 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • moderan
    • prizemlje
    • kvalitetan
    • 7.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 449.500 €, 145,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 13674 Centar, Palmotićeva ulica Dvoetažni peterosoban stan ukupne NKP 144,75 m2 na 3.katu i u potkrovlju zgrade sagrađene 1918.g. Zgrada nema lift. Po Vlasničkom listu stan ima 110 m2, a za ostale kvadrate koji su izvedeni u potkrovlju ima Rješenje o izvedenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.000 €, 99,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se zanimljiv 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša, u mirnoj ulici Branjevicki put odmah uz uz Zagrebačku cestu. Uz stan (98.64m2) su u cijenu uključeni i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka lift do 3300 eura/m2'
570.000 €
360.000 €
570.000 €
 
+7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 305.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 101,76 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 285.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša. Uz stan (98.64m2) u cijenu je uključeno i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2. Ukupna kvadratura sa koeficijentima iznosi 101.76m2. GLAVNE PREDNOSTI STANA: - Prostran i funkcionalan raspored ? dnevni boravak + 4 spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 425.000 € na 445.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Gračani, 445.000 €, 137,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13650 Gračani Dvoetažni peterosoban stan površine 136,5m2 na 3. katu zgradu sagrađene 2007. godine. Zgrada nema lift. Stanu pripada i garaža s automatiziranim vratima u prizemlju zgrade površine 16,12m2. Na prvoj etaži stana nalaze se dnevni boravak s predivnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 282.000 €, 90,12 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrani dvoetažni stan od 90 m² u srcu Zagreba ? Đorđićeva ulica Na prodaju je prostran i svijetao dvoetažni stan ukupne površine 90 m², smješten na četvrtom katu i u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih ulica središta Zagreba ? Đorđićevoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Špansko, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan na 5. od 6 katova zgrade s liftom građene 2006 godine:Etaža 1 :Dnevni boravakBalkonKuhinjaOdvojeni wcEtaža 2:3 sobeBalkon KupaonicaGrijanje : Plinsko etažno Vlasništvo uredno. KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 465.000 €, 156,65 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan, luksuzni dvoetažni stan u Sigetu. Nalazi se na 2. katu četverokatnice sa liftom. Na donjoj etaži, gdje se nalazi ulaz u stan, je prostrani hodnik iz kojeg se pristupa svim prostorijama etaže; dnevnom boravku, kuhinji sa blagovaonicom, WC-u, i ostavi. Pristup loggi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Malešnica, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15395-1 Stenjevec, Malešnica Izuzetno funkcionalan i svijetao dvoetažni peterosoban stan ukupne neto površine 135 m2 smješten je na šestom i sedmom katu zgrade izgrađene 1993. godine. Stan je kasnije dodatno adaptiran. Stan je odlično organiziran na dvije etaže.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Stan se nalazi na 6 katu zgrade i vodi se kao stan na tavanu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor s protuprovalnim vratima, hodnik, kupaonica s kadom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 337.500 €, 135,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 5-sobni dvoetažni stan ukupne površine 135,18 m2 u održavanoj zgradi s liftom na zagrebačkoj Malešnici. Nalazi se na V i VI katu. Na donjoj etaži se nalaze ulazni prostor, hodnik, kupaonica, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak/soba i spremište. Na gornjoj etaži su hodnik....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 289.000 €, 122,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE!Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se dvoetažni 5 sobni stan s terasom. Proteže se na prvom katu i potkrovlju manje zgrade. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Smješten je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, trgovine, tramvajske stanice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!