• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan do 3 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan do 3 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan do 330000 eura

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan do 330000 eura" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.242 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan do 330000 eura pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • za adaptaciju
    • ekskluzivan
    • 4.kat
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 312.000 €, 110,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, G. ZAMET - Dvoetažni stan s 4 spavaće sobe i panoramskim pogledom Prodaje se prostran, moderno uređen dvoetažni stan u mirnoj ulici na Gornjem Zametu izgrađen 2007. godine. Stan ima ukupno 110 m, raspoređenih na dvije etaže, s četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA-ŠKURINJE( TIBLJAŠI) Posredujemo u prodaji modernih dvoetažnih stambenih jedinica u nizu, smještenih u mirnom naselju okruženom zelenilom. Riječ je o projektu provjerenog investitora, koji spaja kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i odličnu lokaciju ? savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,34 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan do 330000 eura'
270.000 €
260.000 €
338.000 €
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 323.334 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo dvoetažni penhouse u naselju Stenjevec - Vrapče. Stan se ističe velikim staklenim stijenkama koje prostor čine iznimno prozračnim i oku ugodnim, te ima puno prirodnog svjetla. Orijentiran je na sjever i na zapad. Sastoji se od: dnevnog boravka i blagovaonice , kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 285.000 € na 295.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 269.000 €
19.02.2026 - 270.000 €
01.04.2026 - 275.000 €
18.04.2026 - 280.000 €
24.04.2026 - 285.000 €
08.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

**MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU** Prodajem kvalitetan i prostran trosobni stan (3 spavaće sobe + DB). Stan se nalazi u visokom potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje s ukupno 6 stanova. Korisna površina stana iznosi 103 m² ( neto u koeficjentima 70,2 m² ). Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 245.000 €, 179,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA - stan površine 179 m2 s okućnicom od 550 m2 U prilici smo ponuditi Vam ovaj prekrasan dvoetažni stan, koji svojim karakteristikama pruža ugođaj obiteljske kuće. Smješten je u mirnom i ugodnom okruženju, u blizini škole te svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život i odmor.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnoj ulici zagrebačkog Retkovca, u sklopu moderne novogradnje, smješten je dvoetažni stan koji pruža savršen balans između funkcionalnosti, privatnosti i ugodnog obiteljskog života. Već pri dolasku ističe se njegova posebnost ? vlastiti ulaz i pripadajući vrt stvaraju dojam kuće,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite moderan i kvalitetan projekt ? dvoetažni stan, u naravi kuća u nizu s vlastitom okućnicom, iza kojeg stoji renomirani i provjereni investitor. Nekretnina se prodaje u fazi visokog roh-baua, s uključenim PDV-om (kupac ne plaća porez na promet....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Predivan dvoetažni stan na Trašnjevci nudi prostran i udoban životni prostor. Ukupne površine 117,67m2, ovaj stan je idealan za obitelji ili parove koji traže udoban dom s luksuznim dodirima. Prva etaža prostire se na dnevni boravak koji je povezan s kuhinjom i blagovaonicom, pružajući....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 62,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani trosobni stan u prizemlju s balkonom, Maksimir, Zagreb U mirnom i zelenom okruženju zagrebačkog naselja Maksimir, smjestila se ova stambena zgrada s dvije odvojene stambene jedinice. Lokacija nudi savršen spoj urbane udobnosti i blizine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrapče, 350.163 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo dvoetažni penhouse u naselju Stenjevec - Vrapče. Stan se ističe velikim staklenim stijenkama koje prostor čine iznimno prozračnim i oku ugodnim, te ima puno prirodnog svjetla. Orijentiran je na sjever i na istok. Sastoji se od: dnevnog boravka i blagovaonice , kuhinje,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator nekretnina nalazi se kompletno adaptiran i moderno uređen dvoetažni stan smješten u širem centru grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je uređen prema arhitektonskom projektu, s jasnim naglaskom na funkcionalnost, estetiku i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com