• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan 1.ka - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan 1.ka - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan 1.kat

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan 1.kat" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.020 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 312.000 €, 110,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, G. ZAMET - Dvoetažni stan s 4 spavaće sobe i panoramskim pogledom Prodaje se prostran, moderno uređen dvoetažni stan u mirnoj ulici na Gornjem Zametu izgrađen 2007. godine. Stan ima ukupno 110 m, raspoređenih na dvije etaže, s četiri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 500.000 €, 248,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i moderno uređen dvoetažni stan smješten ukupne površine 248 m2 u Vrapčanskoj ulici, koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i kvalitetnog života. Stan je u potpunosti adaptiran 2020. godine, pri čemu se vodilo računa o svakom detalju, a opremljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 350.000 €, 62,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani trosobni stan u prizemlju s balkonom, Maksimir, Zagreb U mirnom i zelenom okruženju zagrebačkog naselja Maksimir, smjestila se ova stambena zgrada s dvije odvojene stambene jedinice. Lokacija nudi savršen spoj urbane udobnosti i blizine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka kvalitetan 1.kat'
470.000 €
245.000 €
470.000 €
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 123,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA ? Prostran dvoetažni stan s panoramskim pogledom Na uvijek traženoj i mirnoj lokaciji u Rijeci, u naselju Kozala, prodajemo iznimno prostran i kvalitetan dvoetažni stan ukupne površine 123 m². Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i topline....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 569.000 €, 185,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STENJEVEC ? Moderan dvoetažni stan s krovnom terasom i pogledom Postoje stanovi koji nude kvadrate. A postoje oni koji nude prostor za život. Ovaj prostran i promišljeno projektiran dvoetažni stan, izgrađen 2022. godine, spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i funkcionalan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja