• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka grijanje na pli - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka grijanje na pli - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka grijanje na plin do 130 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka grijanje na plin do 130 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.598 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 400.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 400.000 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 365.000 €
24.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zanimljiva te rijetka nekretnina na Trsatu. Dvoetažni stan s 4 spavaće sobe, verandom, te dnevnim boravkom. Nekretnina je etažirana te joj pripada vrt od cca 70m2. Uz ovu nekretninu prodaje se i gospodarska zgrada od 31m2. Raspored ovoga stana odlično je organiziran za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 399.000 €, 133,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnog stana u svakom smislu te riječi, od lokacije, veličine, opremljenosti, blizine svih sadržaja. Stan se nalazi u potkrovlju starije zgrade bez lifta (na 3. katu), kompletno je renoviran, zajedno sa krovištem te su promijenjene sve instalacije. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 505.000 €, 119,23 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, LAŠČINA - NOVOGRADNJA LOKACIJA KOJA SE TRAŽI! Prodaje se moderan dvoetažni stan u novogradnji, ukupne površine 100 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom naselju Laščina, u blizini Park Maksimir. Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost, komfor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka grijanje na plin do 130 m2'
420.000 €
450.000 €
649.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 546.000 €, 130,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan nov dvoetažni stan u strogom centru Zagreba, rađen po kanadskom konceptu "kuća u nizu". Stanovi su vrhunske gradnje, te se izuzetno pazilo na kvalitetu materijala svih zidova, podova, vodovodnih instalacija, struje, stolarije unutarnje i vanjske, s uređenim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 123,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KOZALA ? Prostran dvoetažni stan s panoramskim pogledom Na uvijek traženoj i mirnoj lokaciji u Rijeci, u naselju Kozala, prodajemo iznimno prostran i kvalitetan dvoetažni stan ukupne površine 123 m². Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i topline....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 525.000 € na 480.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 480.000 €, 122,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 550.000 €
27.03.2026 - 525.000 €
03.05.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani, svijetli dvoetažni stan površine 122 m² smješten na 3. katu stambene zgrade u popularnoj zagrebačkoj četvrti Trešnjevka ? Sjever. Stan je potpuno namješten i sastoji se od: - 4 spavaće sobe - 2 kupaonice - Dnevnog boravka s kuhinjom - Balkona - Garaže s pripadajućim....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zamet/Marčeljeva draga - Ekskluzivan dvoetažni stan sa garažom od 18m2 u novijoj zgradi s malo stanova. Stan ima centralno etažno grijanje na gradski plin, klime (zidne i stropne), 2 loggie, prekrasan pogled. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Podmurvice, 250.000 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na mirnoj a opet jako dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja. Radi se o stanu na prvom katu (cijela prva etaža) u kući s 4 stana. Stan je gospodski s visokim stropovima, dobro održavan ali zahtijeva osvježenje. Ima novu fasadu i stolariju, te centralno etažno na gradski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 386.000 €, 84,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan trosobni stan površine 84 m2, smješten na 3 i 4. katu novogradnje. Sastoji se od: prva etaža: 1 soba, wc, kuhinja i ostava druga etaža: 2 sobe, kupaonica, ostava i lođa 2 ostave. OPREMA: centralno etažno plinsko grijanje, 3 klime, perilica suđe, električne rolete, video....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.000 €, 82,34 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj ulici nadomak Trešnjevačkog placa nalazi se ovaj prostran i funkcionalan dvoetažni stan površine 83 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, uz izdvojeni, ostakljeni kutak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan površine 82m2 na odličnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Maksimir Lašćina - Rebar. Ovaj urbani projekt nudi prilagodljiva stambena rješenja, a sastoji se od dvije stambene jedinice. Radi se o modernim stanovima koje odlikuje kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, širi centar, kuća u nizu (samostojeća) s velikim potencijalom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, 10 minuta pješke od centra Rijeke. Samostojeća kuća u nizu, s garažom površine 40 m2. U prizemlju se nalazi studio apartman površine 20 m2, a na katu stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji u Retkovcu, Donja Dubrava. Stan se nalazi u mirnoj ulici Jasmina 36F, s pristupom kroz ulicu Trešanja. Ukupna obračunska površina iznosi 80 m², od čega je unutarnji prostor 71,58 m², a vanjski 8,39 m². Orijentacija stana je istok-jug, što mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana, veličine 73 m², s parkirnim mjestom u Gornjem Stupniku. Stan je etažiran, dvoetažni, nalazi se na 1. i 2. katu višestambene zgrade, od ukupno 2 kata i 8 stanova. Stanu pripada parkirno mjesto s ulične strane ispred dvorišta.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 660.000 €, 140,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? DVOETAŽNI STAN 140 m² S BALKONOM I GARAŽOM I PARKIRNIM MJESTOM ? MAKSIMIR, Lokacija: Kraljevićeva ulica, Maksimir Površina: 140 m² Kat: 3. i 4. (zgrada s liftom, izgrađena 2008. godine) Parkiranje: Garažno i vanjsko parkirno mjesto Opis nekretnine: Prodaje se prostran i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, dvoetažni stan veličine 69 m2 u prizemlju i suterenu stambene zgrade bez lifta na Trešnjevci. Zgrada neoštećena u potresu izgrađena je 2005. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 300.000 €, 58,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

U podsljemenskoj zoni, točnije u Mlinovima na super lokaciji prodaje se dvoetažni stan u kući ukupne površine 191.09m2. Uvučen je od glavne ceste tako da nije bučna lokacija. S obzirom na raspored stan se može lako prenamijeniti u dva zasebna stana. Stan ima vlastiti ulaz, pripada....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, KOZALA - Dvoetažni stan s terasom na lijepoj lokaciji! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana, odnosno dvojne kuće na Kozali! Vrlo atraktivna nekretnina na traženoj lokaciji. Cijela kuća je podjeljena u dva dvojna objekta, odnosno dva dvoetažna stana svaki sa svojim ulazom.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

KOZALA, u ponudu smo dobili renovirani dvoetažni stan u autohtonoj primorskoj kući. Stan se nalazi u kući sa samo dva stana koji su podjeljeni po vertikali tako da je u naravi kuća u nizu. Sastoji se od prizemlja gdje nalazimo kuhinju s blagavaonicom, dnavni boravak, ostavu i kupaonicu.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni 1S+DB stan od 57 m² ? mirna lokacija na Kozali Prodaje se dvoetažni stan površine 57 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kozale. Stan se sastoji od prizemlja i kata: Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, kupaonica te ostava Kat: prostrana spavaća....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Molimo zvati na kontakt broj : 098 18 38 174 ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodajemo lijep stan koji se u naravi sastoji od dvije cjeline ( dvoetažni - dva stana sa zasebnim ulazima ), površine 51 m2, smješten na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Trešnjevci! Može se koristiti za investiciju,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stupnik, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 160.000 €
06.04.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji dvosobnog stana, veličine 49.30 m², s dvorištem i dva parkirna mjesta u Gornjem Stupniku. Stan je etažiran, dvoetažni, nalazi se u prizemlju i na 1. katu višestambene zgrade, od ukupno 2 kata i 8 stanova. Stan ima zaseban ulaz s dvorišne strane,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 216.000 €, 48,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

kontakt: +385 95 803 4788 (Antonija) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE Prodaje se dvoetažni stan u najstrožem centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici- do Trga bana Josipa Jelačića ima svega par minuta hoda, svi bitni sadržaji su u krugu 500 metara.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 95.000 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb! Črnomerec! Prodaje se šarmantna kućica s vlastitim dvorištem u mirnoj ulici na Črnomercu ? idealna za bijeg od gradske vreve i uživanje u privatnosti! Kućica površine 34 m² funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostrane spavaće sobe, manjeg dnevnog boravka s blagovaonskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!