• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 vrt 200 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 vrt 200 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.008 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • za adaptaciju
    • moderan
    • 3.kat
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 425.000 € na 409.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Kajzerica, 409.000 €, 190,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 409.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Zagreb - Savski Gaj Odlična lokacija samo 5 minuta od tramvajske stanice i 3 minute od autobusne stanice. Svi najbitniji sadržaji u neposrednoj blizini (osnovna škola, dječji vrtić, razne trgovine, trgovački centri, dom zdravlja, apoteka itd.).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 614.000 €, 212,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan neto površine 212 m2 u Šestinama, u zgradi sa dva stana. Nalazi se na prvom katu i uvučenom katu zgrade sa ukupno dva stana, a sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, izbe, četiri sobe, dvije kupaonice, zasebnog wc-a, vešeraja, balkona i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 611.000 €, 212,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zagreb, Šestinski Vrh, moderan dvoetažni stan sa predivnim pogledom u stambenoj zgradi sa 2 stana.Stan obuhvaća 2. i 3. kat zgrade te mu pripada garaža za 2 auta od 34.40 m2Sastoji se od 2 etaže, na prvoj etaži se nalaze ulazni prostor, spavaća soba, degažman, kupaonica, wc, vešeraj,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 vrt 200 m2'
614.000 €
604.000 €
621.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 895.000 €, 198,85 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srebrnjak - moderan, dvoetažni peterosobni stan neto korisne površine 198,85 m², smješten na drugom i trećem katu kvalitetno i protupotresno građene zgrade. Prva etaža sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s puno prirodnog svjetla kuhinje i blagovaonice otvorenog koncepta wellness....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 439.000 €, 207,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 207,80 m² , od čega 162,82 m2 stambenog prostora na prvom i drugom katu kuće u mirnom dijelu Gračana. Stan se ističe izuzetnom funkcionalnošću, velikim privatnim vrtom i predivnim pogledom na grad Zagreb i Zagrebačku katedralu. Prva etaža:....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 580.000 € na 595.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 595.000 €, 188,92 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 580.000 €
15.05.2026 - 595.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan smješten na prvom katu i u potkrovlju samostojeće stambene vile, koja se sastoji od dva stana s odvojenim ulazima, što omogućuje privatnost. Stan ukupne korisne površine od 188,92 m² prostire se na dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 604.000 €, 212,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se ekskluzivan, dvoetažni stan u novogradnji iz 2022.godine na mirnoj lokaciji na području Šestinskog vrha u ulici Grmača. Različiti sadržaji dostupni u neposrednoj blizini - autobusna stanica, trgovine, kafići,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 762.000 €, 183,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Šestine: Dvoetažni stan vrhunske kvalitete s vrtom i bazenom u novoj stambenoj zgradi U ponudi je elegantan stan na dvije etaže, smješten u novogradnji na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šestinama. Ukupna obračunska površina iznosi 183,87 m² (prema koeficijentima), od čega....