• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 lođa

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 lođa" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.372 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 3900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Lovret, 560.000 €, 164,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju nudimo dvoetažni stan u Splitu, potpuno renoviran 2010. godine, na atraktivnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi u Spinutu i nadomak je centru grada, park šumi Marjan te svim potrebnim sadržajima. Donja etaža sastoji se od ulaznog prostora i hodnika, kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 700.000 €, 215,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasan dvoetažni stan površine 208.24 m2, smješten u stambenoj kući na Donjoj Drenovi. Stan je smješten na drugome katu i u visokom potkrovlju; na prvoj etaži nalaze se pristupno stubište, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba, kupaonica i lođa,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 348.000 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 311.000 €
01.03.2026 - 348.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prostran i funkcionalan dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 107 m, smješten u stambenoj zgradi novije gradnje na traženoj lokaciji Srdoči. Stan se ističe odličnim rasporedom, redovno je održavan, u potpunosti namješten i opremljen, te se kao takav i prodaje. Raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4200 eura/m2 lođa'
240.000 €
385.000 €
560.000 €
  Stan, RIJEKA, Zamet, 436.000 €, 104,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DONJI ZAMET, u ponudi je lijepi dvoetažni stan na odličnoj mikrolokaciji, površine 104,96m2. Na prvoj etaži nalazi se ulazni hodnik, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica te lođa s pogledom na more i zelenilo. Unutarnjim stepenicama dolazimo do druge....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 93,77 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 380.000 €
15.01.2026 - 370.000 €
07.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €
11.04.2026 - 335.000 €
20.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 335.000 €
22.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 708.846 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzan dvoetažni šesterobni stan s vrtom i garažom ukupne površine 228.66 m2 (zatvorene površine 202.46 m2) koji se nalazi u suterenu/prizemlju stambene zgrade u Gračanima. Ovaj prostrani stan smješten je u mirnom i obiteljskom okruženju u blizini centra grada (stanicu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Predivan dvoetažni stan na Trašnjevci nudi prostran i udoban životni prostor. Ukupne površine 117,67m2, ovaj stan je idealan za obitelji ili parove koji traže udoban dom s luksuznim dodirima. Prva etaža prostire se na dnevni boravak koji je povezan s kuhinjom i blagovaonicom, pružajući....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 279.000 €, 63,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

- ekskluzivna prodaja agencije #adriaINgroup - kupac plaća agencijsku proviziju 3% + pdv od prodajne cijene Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnje radnje vezane za kupoprodaju, a sve sukladno Zakonu o posredovanju....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 120,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, mirno okruženje s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno opremljene etaže. Na prvoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kozala, 338.000 €, 121,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

KOZALA Luksuzni, dvoetažni stan na jedinstvenoj lokaciji, samo 2 km od centra grada i u blizini velikog parka, s otvorenim pogledom na more smješten u redovno održavanoj stambenoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan ima sveukupno 121 m2 stambene površine koja je raspoređena na dvije ekskluzivno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 290.000 €, 110,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažni stan na Škurinjama u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje. Rasporedom je trosobni s dnevnim boravkom površine 110.30m2. Na donjoj etaži nalazi se veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom i lođom, toalet i spremište ispod stepenica, a na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 310.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je lijepa i kvalitetno uređena nekretnina sveukupne površine od 120.23m2 koja u naravi funkcionira kao dvoetažni stan. Na donjoj etaži od 59.10m2 smještena je kuhinja s blagovaonicom, komforni dnevni boravak, lođa, spavaća soba, radna sobica, kupaonica, hodnik sa stepeništem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,67 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan s dvije lođe | Martinovka | 128,50 m² NKP Na prodaju je atraktivan, potpuno adaptiran dvoetažni stan smješten na 7. i 8. katu uredne i održavane stambene zgrade s dva lifta i ravnim ulazom bez stepenica, u mirnoj ulici na Martinovki. Ova....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 475.000 €, 186,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA DRENOVA, luksuzni dvoetažni stan od 186 m2, 4S+DB, s velikom lođom, pogledom na more i 2 parkirna mjesta, na 2.katu kvalitetne zgrade na odličnoj lokaciji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije sobe, kupaonica i velika lođa od 17 m2 s pogledom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 378.296 € na 362.970 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 362.970 €, 81,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 389.000 €
22.02.2026 - 378.296 €
09.03.2026 - 362.970 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.: 099 5144 132. Hvala Vam. Prekrasan dvoetažni stan u stambeno-poslovnoj zgradi NOVA GALERIJA na Zagrebačkoj aveniji, trosoban, dvoetažni, 80.66m2, na 1 i 2 katu + GPM(garažno parkirno mjesto-nadoplata 30.000€) U donjem dijelu stana je velika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 358.000 €, 147,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Velikoj Gorici površine 147m2. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak,kuhinja,blagovaonica,kupaona,soba,balkon i lođa. Na drugoj etaži nalaze se tri spavaće sobe i kupaona sa podnim grijanjem. U cijeni stana je spremište,garaža i ograđeni dio vrta. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan na Martinovki smješten na 7. i 8. katu uredne stambene zgrade iz 1986. godine. Zgrada ima dva lifta i ravan ulaz bez stepenica. Raspored i pozicija stana nude rijetku kombinaciju u širem centru Zagreba: dvije etaže, dvije velike....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 200,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Donja Drenova, luksuzan dvoetažni stan 200 m2, 4s+db, kvalitetna gradnja. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim i blagavaonice sa uzlazom na veliku lođu, 2 sobe (jedna sa balkonom) i kupaonice, dok se u potkrovnom dijelu nalaze 2 velike sobe i velika kupaonica. Sve moderno uređeno,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 338.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina posreduje u prodaji uredne kuće u nizu površine cca. 170 m2 na Rastočinama. Kuća u nizu se sastoji od prizemlja i kata sa zajedničkim ulaznim prostorom. Na svakoj etaži se nalazi odvojen stan sa zasebnim ulazom. U prizemlju se smjestio prostrani stan površine....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 640.000 € na 615.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 615.000 €, 134,00 m2 cca 4590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 640.000 €
01.05.2026 - 615.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivan dvoetažni 3S+DB stan smješten na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija u samom centru Trsata. Ova luksuzna nekretnina ukupne površine 134,10 m pruža savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete gradnje i potpune privatnosti. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 312.000 €, 170,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Rastočine, kuća u nizu, 174 m2 Posredujemo u prodaji kuće u nizu, koja se sastoji od dva odvojena stana ukupne površine 170 m2. Stanovi su idealni za veću obitelj ili za investiciju, najam radnicima; kapacitet za do 9 radnika ukupno. Stanovi imaju glavni zajednički ulaz, ali....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 386.000 €, 84,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan trosobni stan površine 84 m2, smješten na 3 i 4. katu novogradnje. Sastoji se od: prva etaža: 1 soba, wc, kuhinja i ostava druga etaža: 2 sobe, kupaonica, ostava i lođa 2 ostave. OPREMA: centralno etažno plinsko grijanje, 3 klime, perilica suđe, električne rolete, video....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me