• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura vrt

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura vrt" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 2.613 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stupnik, 335.000 €, 133,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S3 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 4 Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE INFORMACIJE Na prodaju....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 400.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 400.000 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 365.000 €
24.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zanimljiva te rijetka nekretnina na Trsatu. Dvoetažni stan s 4 spavaće sobe, verandom, te dnevnim boravkom. Nekretnina je etažirana te joj pripada vrt od cca 70m2. Uz ovu nekretninu prodaje se i gospodarska zgrada od 31m2. Raspored ovoga stana odlično je organiziran za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 120,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

U naselju Trnovčica u Gornjoj Dubravi prodaje se dvoetažni peterosoban stan stambene površine 113 m², smješten na drugom katu i u potkrovlju kuće u nizu izgrađene 1989. godine. Nekretnina se nalazi u objektu s ukupno dva stana, što osigurava mir i veću razinu privatnosti. Donja etaža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 390000 eura vrt'
325.000 €
269.000 €
270.000 €
 
+10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 400.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 400.000 €, 163,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 365.000 €
23.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, TRSAT - stan 132 m2, 4S+DB s panoramskim pogledom na more + dodatni stan 31 m2! PRILIKA! Stan na prvom katu i potkrovlju sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 kupaonice s WC-ima, hodnika sa stubištem, pripadajuće terase i dva stubišta sa sjeveroistočne....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 365.000 €, 152,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Trsat,.Dvoetažni stan-etaža od 121,30 m2 sa 5 spavaćih soba, 2 kupaonice, balkonom na jug i terasom. Prekrasan pogled na more i grad iz ove sunčane i lijepe nekretnine. Centralno grijanje, nova stolarija, ugradbeni ormari, novi krov. U dvorištu je gospodarska zgrada od 31,10 m2 uređeno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 365.000 €, 178,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja fantastičan dvoetažni 4S+DB stan smješten na Trsatu. Stan ima ukupnu površinu 178.90 m2 i prekrasnu terasu s panoramskim pogledom na more. Pripadajući vrt-terasa koja može služiti kao zimska terasa i prostor za druženje. Stanu također pripada i dio okućnice, odnosno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 365.000 €, 163,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 360.500 €, 151,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji nekretnine koja će vas oduševiti svojom lokacijom i karakteristikama. Ovaj predivan stan nalazi se na Trsatu, svega nekoliko koraka od Parka Heroja. STAN: * Smješten u kući iz 1938. godine, s još jednim stanom u prizemlju * Gospodski stan s visokim stropovima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13310 Sesvete, blizina osnovne škole Brestje Peterosoban dvoetažni stan površine 106,00 m2 u prizemlju zgrade izgrađene 2010. godine sa vrtom i 2 parkirna mjesta u ograđenom dvorištu zgrade. Zgrada nema dizalo. Zgrada ima zelenu naljepnicu. Nije imala oštećenja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 348.500 €, 81,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na katu i u potkrovlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 146,28 m2. Stan zauzima prvi kat i potkrovlje te ima zatvorenu površinu 66 m2. Na katu se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 143,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Gornja Dubrava, prodaje se lijepi dvoetažni stan s četiri sobe, velikom krovnom terasom vrtom, garažom i vanjskim parkirnim mjestom u novogradnji s tri stana na mirnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život.Stan se sastoji od dvije etaže. U prizemlju je dnevni voravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 312.500 €, 129,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U NIZU S2 - PRODAJA ? MODERNE KUĆE U NIZU, STUPNIČKI OBREŽ Lokacija: Zagrebačka županija, Stupnik, Stupnički Obrež Tip kuće: u nizu (katnica) Broj soba: 3, mogućnost za 4 sobe Stambena površina: cca 111 m² Parkirna mjesta: 2 Energetski razred: A+ Godina izgradnje: 2026. OSNOVNE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 300.000 €, 58,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

U podsljemenskoj zoni, točnije u Mlinovima na super lokaciji prodaje se dvoetažni stan u kući ukupne površine 191.09m2. Uvučen je od glavne ceste tako da nije bučna lokacija. S obzirom na raspored stan se može lako prenamijeniti u dva zasebna stana. Stan ima vlastiti ulaz, pripada....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 350.000 € na 295.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, 295.000 €, 123,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 350.000 €
15.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan površine 123 m2 smješten na 3. i 4. katu kuće koja je etažirana, ima uporabnu dozvolu te uredno uknjiženo vlasništvo. Orjentacija je jug-sjever. Nekretnina je koncipirana na slijedeći način: Na etaži 3. kata (s južne orjentacije) smještena je kuhinja s blagavonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 130,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvoetažni peterosobni stan stan ukupne površine 130 m2 u naselju Trnovčica. Stan se nalazi se na 2. i 3. katu zgrade u nizu s pripadajućim vrtom i garažom te vanjskim parkirnim mjestom ispred garaže. Zatvoreni dio stana iznosi 112,95 m2. Na prvoj etaži je ulazni hodnik,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 425.000 € na 409.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Savski Gaj, 409.000 €, 190,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 409.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Zagreb - Savski Gaj Odlična lokacija samo 5 minuta od tramvajske stanice i 3 minute od autobusne stanice. Svi najbitniji sadržaji u neposrednoj blizini (osnovna škola, dječji vrtić, razne trgovine, trgovački centri, dom zdravlja, apoteka itd.).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom u prizemlju zgrade s dva stana (prizemlje s vrtom i dvoetažni iznad njega) u Salopekovoj ulici u Maksimiru neto korisne površine 64,64 m2 Prizemlje se sastoji od stana zatvorene površine 46 m2 i pripadajućeg vrta od 80 m2 te mu pripada garaža i vanjsko parkirno....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 410.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, 410.000 €, 90,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 370.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen, dvoetažni komforan, trosoban stan s otvorenim, panoramskim pogledom na more. Isti je položen na trećem katu višeetaže kuće koja se nalazi na parceli prvi red do mora i uređene plaže. Sastoji se od kuhinje, blagovaonica i dnevnog boravka (open space) s izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 269.000 €, 175,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju prekrasan, prostran dvoetažni stan veličine 175m2 na mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja u Gornjem Stupniku. Zgrada je kvalitetne gradnje, sastoji se od 2 stana te svakom stanu pripada vrt/dvorište. Zgrada je sagrađena 2010.g. Predmetni stan sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 269.000 €, 154,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srebrnjak, Peterosoban stan koji se proteže na dvije etaže u kući za renovaciju ukupne površine 154m2. Sastoji se od: - etaža ( suteren ): ulaznog hodnika s garderobnim prostorom, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe,kupaonice s toaletom i tušem. - etaža ( visoko prizemlje ): ulaznog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 260.000 €, 120,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DRENOVA, u ponudu smo dobili dvoetažni stan u kući novije gradnje, smještene na mirnoj lokaciji, 10 minuta autom udaljen od centra grada ukupne površine 120m2. Prva etaža sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, kupaonice, izbe i hodnika dok se u potkrovlju nalaze dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 245.000 €, 179,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA - stan površine 179 m2 s okućnicom od 550 m2 U prilici smo ponuditi Vam ovaj prekrasan dvoetažni stan, koji svojim karakteristikama pruža ugođaj obiteljske kuće. Smješten je u mirnom i ugodnom okruženju, u blizini škole te svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život i odmor.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnoj ulici zagrebačkog Retkovca, u sklopu moderne novogradnje, smješten je dvoetažni stan koji pruža savršen balans između funkcionalnosti, privatnosti i ugodnog obiteljskog života. Već pri dolasku ističe se njegova posebnost ? vlastiti ulaz i pripadajući vrt stvaraju dojam kuće,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Nudimo Vam kuću 98m2 u nizu na dvije etaže u Rijeci -Škurinje. Prodaje se po sistemu visoki roh- bau. Kuća ima svoju okućnicu cca 100m2 te dva parkirna mjesta. Sam koncept kuće se proteže od prizemlja na kojem se nalazi kuhinja sa blagovaonom i dnevni boravak open space sa izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 80,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni trosobni stan u zgradi ima površinu 80m2 (obračunski), od koje unutarnji prostor iznosi 71.58m2, a vanjski 8.39m2. Stan dvoetažni sastoji se od: - donja etaža: od posebnog ulaznog dijela na istočnoj strani kuće, hodnika, spremišta, dnevnog boravka s kuhinjom, te kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,97 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,38 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji u Retkovcu, Donja Dubrava. Stan se nalazi u mirnoj ulici Jasmina 36F, s pristupom kroz ulicu Trešanja. Ukupna obračunska površina iznosi 80 m², od čega je unutarnji prostor 71,58 m², a vanjski 8,39 m². Orijentacija stana je istok-jug, što mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Vinogradska, dizajnerski dvoetažni uređen stan 120 m2 u prizemlju, kuće iz 1930tih. godine, sa svega tri stambene jedinice.Na prvoj etaži sastoji se od dnevnog boravka integriranog s otvorenom kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, WC, te terase s divnim pogledom na zelenilo.Na donjoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA ? Kuća u nizu u Novom Zagrebu (Otok) ? vrhunska prilika za miran obiteljski život! Ako tražite moderan, kvalitetan i energetski učinkovit dom u mirnom dijelu Zagreba ? ovo je nekretnina koju ne želite propustiti. Smještena u Horvatovoj ulici (Otok), ova kuća nudi savršen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr